Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 10.12.2022, 03:14

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Апрель » 20
   Адміністрація комунального закладу «НВО «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів з утриманням дітей-сиріт та класами для дітей зі зниженим зором – центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» дякує службі технічної підтримки веб-сервісу uCoz (генеральний директор ТОВ «Юкоз Медіа» Євген Олександрович Курт) за оперативне реагування на прохання посприяти в знятті рекламного банера з сайту школи в рамках програми підтримки сайтів некомерційних навчальних закладів.
Просмотров: 507 | Добавил: Yulia | Дата: 20.04.2012

19 квітня шкільні бібліотекарі Т. А. Сторчаус та М. Г. Радецька мали радісний клопіт: записували до бібліотеки нових читачів. Ними стали першокласники, які вже вивчили всі букви і відтепер не тільки стали повноправними відвідувачами книгозбірні, а і власноруч заповнили перший в житті офіційний документ – читацький формуляр.

Щоб зробити цю подію для діток незабутньою, працівниці бібліотеки та класоводи Л. В. Гаврилюк і Л. М. Бесараб влаштували для першачків свято «Посвята у читачі». У бібліотеці малюків зустріли жителі Книжкового королівства Королева Книг, Гном, Клоун (учні 4Б Євгенія Ізьюрова, Вероніка Гебескул, Діана Рубич), які пересвідчилися, що всі учні 1А та 1Б класів вже вміють добре читати, знають казкових героїв, обізнані з правилами користування книжками. Про історію виникнення книги новим читальникам розповіла учениця 6Б кл. Тетяна Бесараб.
   Бібліотекарі ознайомили першокласників з умовними зонами бібліотеки, навчили правильно вибирати книгу, запропонували цікаву для діток молодшого шкільного віку періодику. Бажаємо новим читачам чудових відкриттів разом із Книгою!
Просмотров: 519 | Добавил: Yulia | Дата: 20.04.2012

«  Апрель 2012  »