Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 10.12.2022, 04:44

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Февраль » 02

Однією з перших пам'яток історії та культури, що привернула увагу наших мандрівників, була колишня літня резиденція відомого державного діяча Росії М. Воронцова в Алупці, біля самого підніжжя гори Ай-Петрі. Цей унікальний пам'ятник архітектури побудований в першій половині XІX ст., а зараз тут розташовано музей.

Невеличкий, але дуже привабливий, Воронцовський палац просто вразив дітей цікавою історією та архітектурою. В оригінальному плануванні та своєрідності архітектурних форм відображена епоха романтизму. Кожен корпус палацу побудований в оригінальному стилі, стіни викладені з особливою майстерністю, як і оздоблення внутрішніх приміщень з чудовими творами живопису. Особливо наших туристів привабив зимовий сад з прекрасними скульптурами.А на центральних сходах, що ведуть до головного входу до палацу, стоять фігури левів, що добре знайомі кожному, хто хоч раз розглядав кримські листівки.
Палац в серці Алупки
Просмотров: 520 | Добавил: Yulia | Дата: 02.02.2012

Суворі морози тримають по домівках і дітей, і дорослих, навіть шкільні заняття сьогодні скасовано, а напередодні Нового року, коли група наших вихованців разом з соціальним педагогом С. М. Іващенко повернулася з кримського санаторію, різниця в погодних умовах була майже непомітною. Тим приємніше саме зараз пригадати чудові миті відпочинку серед квітучої і в грудні(!) рослинності.

Крим взимку не менш привабливий, ніж влітку! Прогулянки Ялтою, Севастополем, алеями Воронцовського парку справили незабутнє враження на дітей. Вони із задоволенням фотографувались біля пам'ятників Пушкіну на приморському бульварі Ялти, разом з чеховською Дамою з собачкою, на Графській пристані Севастополю.
Просмотров: 469 | Добавил: Yulia | Дата: 02.02.2012

«  Февраль 2012  »