Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 07.12.2022, 12:17

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Декабрь » 30

Переможно завершилася участь хореографічного ансамблю «Алегро» Кіровоградської школи-інтернату у V Всеукраїнському фестивалі «Назустріч мрії». Фестиваль «Назустріч мрії», який цьогоріч святкує свій перший ювілей, – це конкурс дитячої творчості серед талановитих дітей – вихованців інтернатних закладів для дітей соціально незахищених категорій (з багатодітних, малозабезпечених, неповних, неблагополучних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами). Цього року його організаторами стали Асоціація міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Соціальний захист» і Міжнародна громадська організація «Назустріч мрії».

Фестиваль проводився в три відбіркові тури за номінаціями «хореографія», «вокал» і «оригінальний жанр». Минулого року учні інтернату були призерами в усіх трьох номінаціях, тому перемога у Великодньому відборі, в якому змагалися за звання кращих понад сто танцюристів з 11 інтернатних закладів України, була сприйнята учасниками «Алегро» (керівник Ю. В. Мілентій) як належне, попри те, що зі складу, який тріумфував з «Турецьким диско», в колективі продовжують виступати лише двоє танцюристів. Для молодого складу ансамблю Юрій Васильович поставив динамічний танець на композицію «Smooth Criminal», присвячений пам’яті Майкла Джексона.

На фінал 22-24 грудня до Києва змагатися за титул «найяскравіший номер» у номінаціях «вокал», «хореографія», «оригінальний жанр» було запрошено більше ста талановитих виконавців, які здобули перемогу у відбіркових турах. Сім найкращих номерів 24 грудня в Національному Палаці «Україна» взяли участь у грандіозному гала-концерті «Свято дитячих мрій», який проходив під гаслом «Краще любити, ніж говорити!». Кіровоградські танцюристи Олег Бабенко, Вікторія Губанова, Олег Дубинський, Олександр Пономаренко, Анна Порхіна, Анастасія Тімошенко, Анастасія Коломієць, Ніна Чижова, Анастасія Сінченко – переможці у віковій категорії юніори – ділили головну сцену країни з улюбленими зірками естради Міккою Ньютон, Наталією Валевською, Мілою Нітіч, київською танцювальною студією Алли Духової «Тодес», Національним Президентським Оркестром України та ін.

Концерт подарував дітям, позбавленим повноцінного батьківського піклування, унікальний шанс – відчути себе справжніми зірками, повірити в себе і реалізувати свій талант. Зі ... Читать дальше »
Просмотров: 728 | Добавил: Yulia | Дата: 30.12.2011

«  Декабрь 2011  »