Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Пятница, 19.08.2022, 01:11

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Ноябрь » 16
   В закладах освіти міста розпочався Тиждень знань пожежної безпеки «Не будьмо байдужими – врятуємо наш світ від пожеж». На реалізацію плану заходів Тижня 15 листопада учні 7 та 8А класів (вихователі Н. Т. Кобець та А. А. Іванова) побували на пожежно-технічній виставці головного управління МНС України в Кіровоградській області.
   Під час екскурсії діти із захопленням розглядали макети пожежних машин, документи, фотографії, історичні експонати, інформаційні стенди. Екскурсовод Людмила Борисівна Костилева доступно і цікаво для дітей виклала історію виникнення пожежної служби в Єлісаветграді, прокоментувала події, що їх відбиває діорама „Пожежа Єлисаветграду 1834 року”.
   В залі, присвяченому сучасним засобам гасіння пожеж, діти дізналися, що вогонь гасять не тільки водою, а й піною, оглянули одяг вогнеборців, що захищає від полум'я та диму, ознайомилися з конструкцією пожежних рукавів і драбин та способами їх з'єднання і подовження.
   Про причини виникнення та насідки пожеж діти дізналися в залі, де була в мініатюрі відтворена квартира. Праски, інші електроприлади, газові плити, меблі виглядали мов справжні, і кожен предмет може бути джерелом небезпеки. Велике емоційне враження справили на дітей речі згорілої квартири: оплавлена ваза із квітами, газові балони після вибуху, телевізор, що згорів. А ще учням дуже сподобався великий макет пшеничного лану з моделями сільськогосподарської техніки.
   Вихователі вважають, що поставлену мету – виховання в учнів відповідальності за власне життя та життя оточуючих, уважного ставлення до дотримання правил пожежної безпеки – було досягнуто, за що дякують Л. Б. Костилевій, яка компетентно супроводжувала екскурсію та відповідала на запитання відвідувачів. Бажаємо Людмилі Борисівні здоров'я та успіхів!
Просмотров: 770 | Добавил: Yulia | Дата: 16.11.2011

«  Ноябрь 2011  »