Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 05.02.2023, 08:52

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Май » 30
   День 27 травня був сповнений сонячного тепла і веселих посмішок. І це не дивно, адже учням, дійсно, було чому радіти. Уроки закінчилися, і попереду тепле літечко, пора канікул. А цього дня уся шкільна родина ще разом. В привітальному слові, з яким звернувся до учнів директор, Сергій Дмитрович зазначив, що в школі навчаються чудові діти і він пишається їхніми успіхами.
   Наші учні здобувають перемоги в навчанні та спорті, в конкурсах і фестивалях всіх рівнів - від міських до міжнародних. Грамоти управління освіти Кіровоградської міської ради отримали лауреати міського фестивалю «Степові джерела» Олександр Удовицький, Діана Білик, вокальний ансамбль «Даринка», хореографічний ансамбль «Алегро», колективи гуртків «Прикладне мистецтво» та «Чарівна намистинка». Проте справжнім бенефіціантом в цей день став дев'ятикласник Іван Шеремет. Директор школи-інтернату вручив йому нагороди за перемоги в міських предметних олімпіадах з правознавства (І місце) та інформаційних технологій (ІІІ місце), Міжнародному конкурсі «Кенгуру» (відмінний результат) та Всеукраїнському конкурсі «Левеня» (добрий результат), а також Диплом Представництва Росспівробітництва в Україні за дослідницьку роботу «М. И. Кутузов - интегральная фигура исторического прошлого современных России и Украины» (І місце).

Гості нашого свята начальник Кіровоградської ОДПІ Тетяна Гавренкова та її перший заступник Надія Воленшчак нагородили переможця першого районного рівня Всеукраїнському конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей – 2011” за напрямом "Літературні твори" чотирикласника Ігора Ключникова. Призами і Почесними грамотами були нагороджені не лише учасники конкурсу за напрямом "Малюнок" Віктор Войтко (2Б), третьокласники Вероніка Гебескул і Олександра Дехтяр, Андрій Літвінов з 4 класу, Оля Дубчак (5А), шестикласниця Катя Іванова – цінні подарунки отримала і школа, яка виховала таких творчих дітей.
    Свої відзнаки отримали переможці предметних конкурсів «Кенгуру», «Левеня», «Патріот», кращі спортсмени-учасники ІІ міської спартакіади, а також активні учасники змагань Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №3 для дітей-сиріт та дітей, які залиши ... Читать дальше »
Просмотров: 809 | Добавил: Yulia | Дата: 30.05.2011

«  Май 2011  »