Спілкування з цікавою людиною організували 14 березня вихователі 6-7 класів Н. Т. Кобець та А. А. Іванова. Вони запросили на зустріч зі своїми вихованцями Віктора Миколайовича Дорошенка - людину, яка має бога в душі, живе за законами Добра і Любові. Під час бесіди з учнями поважний гість нагадав, що наші предки міцно дотримувалися духовних законів, перебували в гармонії з природою, вірили в те, що весь світ одушевлений.
Намагаючись захиститися від зла, людина створила для себе систему оберегів: житло, одяг, хліб, слово... Найсильнішим оберегом вважалася молитва "Отче наш", яку слід було промовляти з вірою і щирим серцем. Для кожного найсвятішими словами були "мати" і "Батьківщина", яким у молитвах просили прекрасного майбутнього.
На думку Віктора Миколайовича, наші сучасники втрачають ці одвічні закони, і щоб повернути гармонію, слід повернутися до духовної культури свого народу, до забутих джерел, які живили його дух, оберiгали чистоту душі.
Незабутні враження отримали діти від зустрічі, результатом якої стало пробудження інтересу до джерел духовності, виховання в учнів почуття поваги і шани до своїх батьків, до рідні, до ближніх. Дякуємо за це Віктору Миколайовичу, бажаємо здоров'я та успіхів. Сподіваємось на нові зустрічі та співпрацю, що дає можливість учитися одне від одного.