Ім'я Шевченка давно вже стало одним з символів України, ототожнюється з нею, і може скластися ілюзія, ніби все про нього відомо, проте Шевченко — невичерпний і нескінченний. Щоб краще зрозуміти і пізнати поета, учні школи стали учасниками і глядачами музично-драматичної програми "Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине".
Неперевершено звучав хор учнів 5-8 класів під керівництвом О. Б. Івашкевич, який відкрив свято піснею "Реве та стогне Дніпр широкий". Глибина змісну і красота цієї пісні вразила і захопила глядачів від самого початку дійства. Факти з життя і творчості нашого Кобзаря повідомили всім присутнім десятикласники Діана Білик і Володимир Тюрін.
З цікавістю учні спостерігали інсценування з дитинства Т. Г. Шевченка у виконанні учнів 5Б кл. Сашко Пономаренко (7 кл.) в ролі малого Тараса, Тетянка Бесараб в ролі Оксанки, Надійка Кобець, Христинка Кім, Маринка Сліпченко, Юля Мельник, Даринка Голубенко в ролях подружок передали не тільки характер своїх героїв, а й показали особливості літературного і побутового стілів того часу. Танок Тарасика і дівчат (за його постановку дякуємо Ю. В. та Н. В. Мілентій) ніби переніс усіх присутніх у далекі шевченківські часи.
Давно вже стали народними пісні "Зацвіла в долині..." і "Тече вода" на слова Т. Г. Шевченка. Знають і люблять їх і в нашій школі. Першу пісню майстерно заспівала учениця 5Б кл. Дарина Ніколаєва, а другу під власний супровід на бандурі чудово виконала Діана Білик.
Дякуємо вчителям кафедри української мови, які готували зі школярами це високохудожнє свято, та всім учням, небайдужим до творчості Великого Кобзаря: І. Карпенко, О. Кудрей, Є. Могильному, О. Дубчак - 5А кл., Д. Краснянському, В. Шевченку - 5Б кл., М. Білик, Я. Крицькій, М. Капатілову, А. Кім, Ф. Капралову, Д. Наливайському, І. Пушкаренку, М. Будницькому - 6 кл., Н. Вакуленко, Т. Бабіній, Н. Прозоровській - 7 кл.