Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 10.12.2022, 11:11

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Март » 03

Сьогодні на базі нашого навчального закладу було проведено семінар "Організація інтегрованого навчання учнів з вадами зору в умовах загальноосвітньої школи-інтернату". В ньому брали участь директори шкіл області та заступники директорів з НВР, що проходять курсову перепідготовку на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.
    Перед колегами з "візитною карткою" інтернату виступив директор школи С. Д. Сторчаус. Заступник директора з НВР Т. М. Біденко презентувала слухачам курсів науково-дослідну роботу з теми семінару. Після відвідування музейної кімнати історії школи-інтернату гості були запрошені на відкриті уроки спеціалістів вищої категорії до класів, де навчаються дітки з вадами зору.
    В 1А класі Ж. Л. Скринько провела урок на тему "Тварини". Учні Л. А. Вьюник повторювали вивчений матеріал з теми "Додавання і віднімання двоцифрових чисел". А третьокласники розповідали Л. В. Гаврилюк про свої здобутки з теми позакласного читання "Леся - славна дочка України".
    Побували слухачі курсів і на відкритих корекційних заняттях з лікувальної фізкультури (М. Г. Радецька, 1А кл.), корекції вад зору (Ю. П. Іванов, 2А кл.) та логопедичних (Г. В. Собко, 1Б кл. та М. М. Міхільова, 4 кл.). Напрацювання наших висококласних педагогів стануть в нагоді для вчителів тих навчальних закладів, які теж мають наміри інтегрувати дітей з особливими освітніми потребами у середовище загальноосвітньої школи.

Просмотров: 715 | Добавил: Yulia | Дата: 03.03.2011

«  Март 2011  »