Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 20:56

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Февраль » 01
    Сьогодні соціальний педагог Світлана Миколаївна Іващенко запросила учениц 7 та 8 класів на відверту розмову "Між нами, дівчатами..." Тон бесіді задав уривок з науково-популярного фільму "Перехідний вік". Розмова про отроцтво та статеве дозрівання, особливості підліткового періоду у хлопчиків та дівчаток пройшла жваво, із запитаннями та зауваженнями школярок.
    Перебіг бесіди виявив справжню актуальність теми, яку запропонували вихователі 7 та 8 класів, занепокоєні деякими проявами поведінки своїх підопічних. І питання, які задавали дівчата, були зовсім не дитячі, наприклад, як поводитися семикласниці, якщо хлопець хоче близкості, а дівчина - ні?
    Педагоги вирішили, що доцільно присвятити цій темі цикл бесід, які й проведе соціальний педагог С. М. Іващенко.
Просмотров: 903 | Добавил: Yulia | Дата: 01.02.2011

Вчора 60 учнів школи одержали запрошення на поминальний обід від володарки кіровоградського ресторану "Максим". Вже кілька років наші діти беруть участь в цьому ритуалі в пам'ять про Максима Москаленка, сина господині, який трагічно загинув в підлітковому віці. Не зважаючи на сумний привід, кожен такий вихід "в люди" є справжньою подією для наших учнів, адже заклад пані є одним з найкращих в місті, вирізняється вишуканим стилем, гарним обслуговуванням, корпоративною культурою і, звичайно, смачними стравами.
    Присутній на обіді отець Євгеній розповів гостям про причину зібрання, благословив трапезу й прочитав поминальну молитву.
    Вічна пам'ять Максиму. Вдячність його батькам, які опікуються сиротами та соціально неблагополучними дітьми.
Просмотров: 538 | Добавил: Yulia | Дата: 01.02.2011

«  Февраль 2011  »