Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 11.08.2022, 20:37

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2010 » Ноябрь » 09

4-6 листопада у Скадовську відбулася Всеукраїнська спартакіада важкоатлетів «Юний спартаківець» серед дітей та підлітків до 15 років. Бронзовим призером змагань у ваговій категорі до 56 кг став наш випускник Дмитро Балог. Вітаємо з успішним стартом!
    З хронікою спортивних перемог Дмитра бажаючі можуть ознайомитися на сторінці "Успіхи" нашого сайту.
Просмотров: 618 | Добавил: Yulia | Дата: 09.11.2010

Наші друзі допомагають нам зміцнювати матеріальну базу. Днями приватний підприємець Володимир Анатолійович Гринько (Регіональна група "Канцсервіс") подарував школі партію канцелярського приладдя: олівці та ручки, книжки-розмальовки та настільні ігри, фломастери та альбоми і багато інших корисних дрібниць, які будуть використані гуртківцями під час майстрування та малювання, а також в якості призів переможцям конкурсів і змагань. Велика подяка!
Просмотров: 597 | Добавил: Yulia | Дата: 09.11.2010

Під такою назвою з 19 жовтня по 7 листопада в «Артеку» пройшла 12 зміна 2010 року.

2010 рік – Міжнародний рік зближення культур. Через широкий спектр интелектуально-пізнавальних ігор і культурно-мистецьких заходів учасники зміни знайомилися з основними положеннями міжнародних і державних документів, що стосуються прав дитини. Програми зміни направлені на усвідомлення дитиною себе вольною і відповідальною за свої вчинки особою, громадянином своєї країни. 24 жовтня, в Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй, в «Артеку» стартував проект «Голос дитини», в рамках якого відбулися бесіди-вікторини «Вчимося толерантності», «Маленьким дітям великі права», диспути «Не будь байдужим», «Поспішайте робити добро», ігрові програми «Всі різні – всі рівні», екологічні акції «Ми за чисту планету».
    Завершилася акція «Голос дитини» написанням дітьми листа Президенту України. У ньому підростаюче покоління поділилося своїми думками про те, якою повинна бути наша країна Україна. «Ми хочемо бачити нашу Україну сильною державою, економічно стабільною, з міцними міжнародними зв'язками, здоровою нацією і високим соціальним рівнем життя, - написали хлоп'ята в своєму листі. - Ми звертаємося до Вас, шановний Віктор Федорович, з проханням звернути увагу на проблеми дітей і молоді, тому що здорові, благополучні, гармонійно розвинені діти – це гарантія гідного майбутнього України».
    Лист-звернення до Віктора Януковича, вручений постійному Представнику Президента України в АР Крим Віктору Плакиде, підписали Діана Білик, Іван Шеремет, В’ячеслав Доматашенко. Разом з іншими артеківцями вони брали участь в заходах, присвячених Міжнародному дню Чорного моря, у святі спорту, музичному конкурсі, добродійних акціях, змаганнях санітарних постів, марафоні ерудита, танцювальному конкурсі та інших захоплюючих програмах. До школи наші учні повернулися з новими враженнями, вміннями та нагородами за участь в артеківських акціях.

Просмотров: 1296 | Добавил: Yulia | Дата: 09.11.2010

«  Ноябрь 2010  »