Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Пятница, 30.09.2022, 14:47

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2009 » Октябрь » 28
       27 жовтня 2009 року в Кіровоградській ЗОШ-інтернаті пройшов семінар-практикум для вчителів міста з теми: «Психолого-медико-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітній школі».
       Організатором проведення семінару була завідувач Кіровоградської міської психолого-медико-педагогічної консультації Дорошенко О. М.
Президія конференції
       На семінар було запрошено начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Костенко Л. Д., яка ознайомила присутніх зі станом та перспективами розширення спеціальної допомоги дітям міста, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку.
       Проблеми навчання дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітній школі висвітлили у своїх виступах голова Кіровоградської обласної організації інвалідів Подорожний С. М., в.о. завкафедрою корекційної педагогіки обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В. Сухомлинського Павлюх В. В., методист цієї кафедри Балютина К. М., завідувач Кіровоградської міської ПМПК Дорошенко О. М.
       Після пленарної частини відбулася робота секцій, в якій взяли участь провідні спеціалісти міської дитячої поліклініки №1, зокрема, завідувач неврологічним відділенням Губа Т. О., завідувач офтальмологічним кабінетом Гаршанова Т. І., сурдолог сурдологічного кабінету дитячої обласної лікарні Вуйтік Г.В., завідувач дитячим відділенням Кіровоградської обласної психіатричної лікарні Марцунова Н. І. та члени міської ПМПК Кандиба Л. Л., Кісільова В. В., Овсяникова В. С. Були розглянуті питання про особливості психофізичного розвитку та сучасний підхід до навчання дітей з ДЦП, з вадами слуху та зору, психопатичні форми поведінки та організацію корекційної допомоги дітям з інтелектуальною недостатністю.

Просмотров: 866 | Добавил: Татьяна | Дата: 28.10.2009

«  Октябрь 2009  »