Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 21:16

Головна » 2014 » Червень » 3 » 1 червня - Міжнародний день захисту дітей
1 червня - Міжнародний день захисту дітей

У нашому місті вже стало доброю традицією відзначати Міжнародний день захисту дітей в обласній філармонії. Щороку запрошення відвідати святкові заходи отримують і учні школи-інтернату. Цього разу дітей з соціально вразливих категорій сімей та учасників ЗХА «Алегро» цікавими майстер-класами, виставками, конкурсами розважали митці Будинку дитячої творчості. Діти отримала кошик із солодкими подарунками, а також із захопленням переглянули півторагодинний феєричний концерт, який влаштували учні школи мистецтв професора Короткова - славнозвісний народний ансамбль «Пролісок». Кульмінацією дійства стали голуби-символи мирного життя, яких випустили у небо по завершенні концерту.

По обіді у Ковалівському парку розпочалася дитячо-юнацька акція під назвою «Дитячий балаган», організатори якої приготували для малечі надзвичайно багато цікавинок: виставковий майданчик під відкритим небом, де власні доробки представляли майстри декоративно-ужиткового мистецтва; хореографічний тренінг від кращих танцювальних колективів; показові виступи брейкдансерів, роллерів та скейтерів тощо. ЦПВ «Оріон» був представлений у «Балагані» виставкою робіт у техніці бісероплетіння та виробами з вірьовки та текстилю. Відвідувачі святкових заходів із задоволенням брали участь у влаштованому О. Л. Балинською, О. Р. Черчелюк, Л. О. Пустільніковою майстер-класі з виготовлення паперових янголят з ажурних серветок.
   Увечері старша група зразкового хореографічного ансамблю «Алегро» на запрошення одинадцятикласників завітала на Випускний вечір до НВК «ЗОШ № 25 - природничо-математичний ліцей». З сусідами нас багато років пов'язують творчі й партнерські стосунки, для яких не є перешкодою яблуневий сад між нашими закладами. «Алегрівці» подарували ліцеїстам «Румунський танець», який був дуже тепло прийнятий і випускниками, і їх батьками, здійняв бурю оплесків та слова подяки. Завжди раді співпраці!
Переглядів: 422 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2014  »