Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 11:21

Головна » 2016 » Травень » 16 » 15 травня - Міжнародний день сім'ї
15 травня - Міжнародний день сім'ї

1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щороку 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на підтримку сім’ї, що є берегинею людських цінностей, традицій та культури. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

З нагоди Дня сім'ї та Дня матері, що відзначався 8 травня, працівники Кіровоградської обласної бібліотек для юнацтва 11 травня запросили учнів 6В класу, керівники Н. В. Мінченко та Н. Т. Кобець на урок чуйності «Її руки пахнуть хлібом». Метою заходу було виховання любові і поваги до берегині роду - матері, збагачення духовного світу дитини через цікавість до народних традицій, прислів'їв та приказок.

На початку бібліотекарі відділу сприяння технічній творчості молоді О. Б. Завірюха та Ю. С. Абрамова познайомили шестикласників з правилами установи та влаштували їм екскурсію відділами бібліотеки. Учні переглянули книжкові виставки «Без сім’ї немає щастя на землі» у відділі абонементу, «Моя сім’я – найбільший скарб» у відділі мистецтв, що була присвячена відображенню родини в роботах художників. Вона була доповнена репродукціями відомих картин Едгара Дега, Тараса Шевченка, Рембрандта тощо. Також відвідувачі мали змогу познайомитися з виставкою поробок у стилі «хенд мейд» та новинками літератури, що можуть знадобитися у сімейному побуті: з консервування, приготування їжі, в’язання, плетіння, для всієї родини.

Під час заходу Олена Борисівна та Юлія Сергіївна розповіли учням історію свят, що супроводжувалася цікавою яскравою презентацією. Пролунали пісні і вірші про матір, було обговорено триєдину сутність свята та його символи. Хлопці демонстрували вміння пришивати ґудзики та вчилися робити сувеніри для своїх мам. Емоційним завершенням заходу була молитва за маму та пісочна історія Ксенії Симонової «Дякую, Мамо!».
  Учні і педагоги щиро вдячні працівникам бібліотеки за звертання до такої важливої для морального становлення людини теми, за увагу до навчального закладу та багаторічну співпрацю.
Переглядів: 364 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2016  »