Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.04.2020, 22:08

Головна » 2016 » Лютий » 26 » День відкритих дверей
День відкритих дверей

25 лютого в рамках оголошеного управлінням освіти Кіровоградської міської ради профорієнтаційного проекту для учнів 9-х класів «Якісна профільна освіта кожній дитині» в школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» відбувся День відкритих дверей. Дев'ятикласники мікрорайону Новомиколаївка – учні шкіл №№ 3, 25, 29, їх батьки та педагоги знайомилися з нашим навчальним закладом та переліком освітніх послуг, які він може надати. Головна увага була приділена кадетському напрямку та військово-спортивному профілю як його продовженню у ліцейних класах.

Зібрання привітав міський голова Андрій Павлович Райкович, який побажав учням вдалого вибору щодо майбутньої професії та подальшої праці на благо держави. Учасниками заходу також були начальник управління освіти Л. Д. Костенко, директор Кіровоградського вищого професійного училища № 9 О. Б. Рацул, заступник директора з навчально-виробничої роботи Кіровоградського професійного ліцею імені Героя Радянського Союзу О. С. Єгорова В. М. Легедза, заступник директора Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування О. В.Головань. Під час виступів представники профтехосвіти представили робітничі професії, на які є найбільший попит на ринку праці, та запросили на навчання до своїх ПТНЗ.

Військово-спортивний профіль, що вперше реалізується у ліцеї «Сокіл» і є унікальним для Кіровоградської області, презентували директор закладу С. Д. Сторчаус та куратор кадетського напрямку освіти старший вихователь В. В. Андрійченко. Гості переглянули презентацію-візитівку закладу, фоторепортажі з різноманітних заходів за участю кадетів, дайджест відеосюжетів місцевих ЗМІ про впровадження кадетства, показовий виступ ліцеїстів. У невеличкому концерті вихованців гуртків та студій ЦПВ «Оріон» брали участь декламатор Софія Тихоненко, 2Б, вокалісти Денис Каплунов, 4А та Єлизавета Бондарєва, 2А, ансамблі «Алегро» та «Даринка».

Всім бажаючим була запропонована екскурсія закладом з відвідуванням спеціальних занять за програмою кадетського компоненту (з бойових мистецтв, скелелазіння, стрілецької підготовки тощо). Маємо сподівання, що отримана цього дня інформація допоможе дев’ятикласникам вмотивовано обрати шлях до своєї майбутньої професії.

Відеоматеріали з професійної орієнтації, презентовані закладами - учасниками акції «Обери майбутню професію!»

Переглядів: 472 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »