Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 07:27

Головна » 2015 » Вересень » 15 » Кадети відвідали спецназівців
Кадети відвідали спецназівців

11 вересня за ініціативи мами кадета Олександра Ніколаєнка Світлани Миколаївни кадети V взводу (педагоги-наставники Д. Г. Жабковський, Н. Ю. Сухова) побували на екскурсії у розташуванні 3-го окремого полку спеціального призначення 32-го армійського корпусу (військова частина А-0680).

Приданий групі екскурсантів боєць познайомив кадетів із технікою, що є в розпорядженні спецпризначенців: броньованим «хамером», що прибув на службу української армії за домовленістю із США. Ця чотириметрова машина вирізняється підвищеною прохідністю, комфортом для водія, швидко розганяється, має кондиціонер, бак на 100 літрів, інші переваги. Хлопці отримали дозвіл на його досконале обстеження і з цікавістю зазирнули у всі куточки.

Кадетам продемонстрували сучасну зброю та військове спорядження, трофейний «Камаз», захоплений під час боїв за Слов'янськ, та надали можливість побувати всередині цієї вантажівки. Велике враження на хлопців справила зустріч з бойовим підрозділом, який в час екскурсії покидав розташування частини: зовнішній вигляд бійців, їх постава, вираз обличчя, чіткість пересування колонною тощо. Спеціально для кадетів розвідгрупа, що рушила для виконання поставленої задачі, продемонструвала деякі елементи зі свого власного арсеналу.

Кадети побували у Музеї військової частини, де оглянули експозицію з історії військової частини та зал, присвячений участі військовослужбовців спецпідрозділу у бойових діях на території Демократичної Республіки Афганістан та інших країн.

Хлопці оглянули військову зброю, спорядження та спецзасоби - ті, що є на озброєнні війська, та захоплені у боях: снайперську гвинтівку, новітньої модифікації автомат АК-100, осколки снарядів та мін тощо.

Після знайомства з сьогоденням та славною історією підрозділу учні укріпилися у своїх намірах якнайкраще вчитися військовій справі та готуватися до служби Батьківщині. Дякуємо командуванню військової частини та батькам кадетів Ніколаєнка та Коваленка за сприяння у проведенні екскурсії.

Переглядів: 659 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2015  »