Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 18.09.2021, 20:59

Головна » 2013 » Листопад » 14 » Тиждень знань безпеки життєдіяльності «З вогнем не жартуй!»
Тиждень знань безпеки життєдіяльності «З вогнем не жартуй!»

Відкриті виховні заходи за планом Тижня знань пожежної безпеки провели 11-14 листопада вихователі. Учні 2А класу спостерігали за «Пригодами Сірничка». В ігровій формі Тетяна Борисівна Пономаренко виховувала в учнів переконання, що пожежа – найстрашніше лихо. Під час заняття було з’ясовано причини виникнення пожежі, діти засвоїли правила пожежної безпеки та порядок евакуації з приміщення. Із великим ентузіазмом другокласники брали участь в іграх «Врятувати вірних друзів», «Телефон», у яких імітували свої дії під час пожежі та телефонну розмову із рятувальниками. Було влаштовано міні-виставку, на якій діти презентували професію пожежника у власних малюнках.

З'ясували, наскільки міцними є їх знання з пожежної безпеки, учні 8А класу. Для них вихователь Ірина Григорівна Романюк підготувала вікторину-змагання «Будь обережним з вогнем». Учні вчилися швидко оцінювати степінь небезпеки у екстрених ситуаціях, приймати оптимальні рішення щодо їх подолання.

А старшокласники виявили, хто з них краще озброєний знаннями з основ пожежної безпеки, під час брейн-рингу, який підготували вихователі Ніна Трифонівна Кобець (9 кл.) та Антоніна Антонівна Іванова (10 кл.) з метою розширити уявлення школярів про небезпеку вогню, навчити діям у випадку пожежі, зокрема, застосуванню підручних засобів для захисту органів дихання від чадного газу тощо.

Така форма роботи дуже сподобалася учням. Команди швидко, чітко і грамотно відповідали на питання, виявили згуртованість та ініціативність, навіть глядачі не залишилися осторонь і брали активну участь у обговоренні проблемних ситуацій. І учасники, і вболівальники залишилися задоволеними та із захопленням ділилися враженнями.

Під час виховної години "Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває" в 1А класі  Ольга Леонідівна Дубиняк продовжувала знайомити своїх вихованців з поняттям "вогонь", причинами і наслідками пожежі в побуті та вчила першачків діям у разі виявлення пожежі вдома.

Тему заняття ілюстрували плакати з пожежної безпеки та дитячі малюнки, кращі з яких належали М. Іваненко, М. Тімофєєву, Л. Письменій. Також до заняття діти вивчили віршики, які старанно декламували, були активні під час гри "Телефон 101" та із задоволенням відгадували загадки. У цікавій для малюків ігровій формі Ольга Леонідівна виховувала в учнів розсудливість, відповідальність за свої вчинки, інтерес до професії рятувальника та повагу до людей.
      Було визначено переможців у конкурсі малюнків серед учнів початкових класів за двома віковими групами - 1-2-й та 3-4-й клас. Тож вітаємо учнів Івана Ушакова, 1Б, Маргариту Сиса, 1Б, Ярослава Гриценка, 1Б, Івана Гаврилюка,  2А, Маргариту Крикуненко, 3А, Дмитра Фокіна, 3А, Івана Задорожного, 3А - І місце; Владислава Ткаченка, 1В, Ніколаса Самойловича, 2А, Дмитра Лисюка, 2А, Сергія Старосадчого, 4Б, Вікторію Царенко, 3Б - ІІ місце. Молодці!
Переглядів: 804 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2013  »