Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 28.09.2021, 04:21

Головна » 2013 » Червень » 26 » Планета під назвою Літо
Планета під назвою Літо

На початку кожного навчального року школярі пишуть твір «Як я провів літо». А от Ігор Крадожон написав нам листа про захоплюючий початок літа. Разом з Оленою та Сашком Нікітіними, Світланою Гаран, Андрієм Філатовим та Мариною Михайловіною на запрошення благодійного фонду «Товариство „Приятелі дітей”» він відпочивав у УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса). Тематична зміна «Планета під назвою Літо» тривала у цій Країні дитинства з 01 по 21 червня 2013 року. За ігровою системою самоврядування табір «Зоряний» було перетворено на «Зоряну космічну станцію», 18 екіпажів якої «працювали» у різних епостасіях (капітан, штурман, радист, космодіджей, космохудожник тощо). Тож, слово Ігорю.
    – Місто Одеса відоме в усьому світі своєю особливою атмосферою та колоритом мешканців. У цьому ми мали можливість переконатися під час екскурсії Чорноморською перлиною, відвідування її театрів. Та найбільше приємних вражень в мене пов’язано, звичайно, з «Молодою гвардією», де за нашої участі відбувалося безліч подій. У перші дні ми познайомилися з природою узбережжя, дізналися про закони табору, брали участь у акції «Твої мрії, твої крила» – запускали повітряних зміїв, до яких були прикріплені стрічки із записаними на них дитячими мріями. І в подальшому кожного дня відпочиваючих чекало щось нове й неповторне: концерти та інтелект-шоу, конкурси акторської майстерності та дискотеки, пляж та купання у морі. Майже щодня ми відвідували майстер-класи «Твістер», «Нова хвиля туризму», «Караоке в «Зоряному», «Танцювальна фан-зона», «Море творчих ідей», «hand made»-майстерні, де навчилися робити багато цікавих речей.
    До моєї втіхи у таборі відбувалися численні спортивні змагання, у яких наша команда виборювала призові місця. І хоча нагородження окремих гравців не передбачалося, в мене зберігаються три дипломи, що передали команди, капітаном яких я був. Старт у Літо вийшов незабутнім і вражаючим, і в цьому зі мною погодиться кожен «молодогвардієць», адже як літо почнеш, так воно і пройде. А ми літо почали чудово!
Переглядів: 505 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2013  »