Неділя, 18.08.2019, 08:44

Головна » 2013 » Квітень » 19 » Свято вшанування Матері
Свято вшанування Матері

Мам і бабусь, вчительок і працівниць школи-інтернату учні 8 та 9А класів (керівники Н. Т. Кобець, Н. С. Малина, А. А. Іванова, Л. М. Піхуля) запросили 18 квітня на святкову програму «Мати – слово святе», аби в дусі традицій українського народу виловити любов і повагу до берегині роду – матері, встановити більш тісні зв’язки між сім'єю, дітьми, школою.

Під час дійства діти привітали своїх рідних з Днем матері. Із словами щирої вдячності до дорогих гостей звернулися ведучі Анастасія Тімошенко та Лев Пресняков, читці-декламатори Шаміль Гюльвердієв та Олександр Удовицький. Ніжно й чарівно лунали під акомпанемент «живої» музики фортепіано чудові пісні «Мама», «Сопілка», «Лелеча доля», «Мамині рушники»; справжнє здивування і захоплення викликала кропітка робота вчителя музики О. Б. Івашкевич із вокальними ансамблями дівчат і хлопців – браво!

Цікавими сюжетами та артистичним виконанням захопили глядачів дотепні номери «Ти до мене не ходи», «Колобок» (Л. Пресняков), «Модернізована Фроська» (М. Білик, Н. Корнєєва, Н. Полюк). Завзяття і веселощів своїми дивними танцями додали до атмосфери свята юні джентльмени з 2Б класу (кер. Л. М. Бесараб) та гурт «циганок»-восьмикласниць. Незвичайним сюрпризом для присутніх став брейк-данс колишнього випускника школи Валерія Кобеця, чий виступ з товаришем Ігорем Козачинським глядачі підтримали бурхливими оплесками.
    Овацію здійняв також сольний номер Олега Бабенко, який виконав п’єсу на ксилофоні. Разом з Оленою Кравчук вони зворушливо заспівали пісню «Любов настала». Своє вокальне мистецтво дарували глядачам Наталія Кім, Тетяна Палюх,  Наталія Вакуленко, вміння гри на баяні продемонстрував семикласник Дмитро Кравчук.

Теплим і проникливий виявився захід, ініціатори якого Ніна Трифонівна Кобець та Антоніна Антонівна Іванова на завершення звернулися до шановних гостей із словами привітання. А потім дев'ятикласники, для яких це свято стало своєрідним прощанням з рідною школою, запросили улюблених мам, вихователя, класного керівника на танець та подарували квіти найголовнішим жінкам у своєму житті. Батьки були до сліз зворушені побаченим, дякували дітям і педагогам, із задоволенням ділилися враженнями. Приєднуємося!
Переглядів: 355 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2013  »