Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 23.09.2021, 12:06

Головна » 2013 » Лютий » 25 » Виховання поваги до закону та моральних норм
Виховання поваги до закону та моральних норм

Правова культура підлітка є однією з умов всебічного розвитку особистості. З метою її підвищення Кіровоградським міським управлінням юстиції спільно з управлінням освіти Кіровоградської міськради було проведено ІІ етап міського огляду-конкурсу на кращого знавця Конституції України і права серед учнів 11 класів, де свою чергову перемогу здобув Іван Шеремет, а бібліотекарі школи-інтернату Н. П. Красножон та М. Г. Радецька провели для учнів школи бібліотечні уроки на тему "Право і закон".

Під час заходів, які 20-21 лютого відвідали учні 8 (вих. Н. Т. Кобець) та 9А (вих. А. А. Іванова) класів, завідувач бібліотекою Надія Порфиріївна Красножон цікаво, в доступній для даної вікової групи формі показала необхідність дотримання певних правил, за якими будуються стосунки у суспільстві. Шкільна бібліотека постійно допомагає дітям набути елементарних знань про найважливіші закони нашої держави через допомогу у засвоєнні шкільної програми, підтримку самоосвітнього читання. Надія Порфиріївна ознайомила учнів з виставкою літератури на правову тематику, запропонувала переглянути журнал "Іменем закону". Педагог за фахом, у розмові з підлітками вона намагалася виховувати у дітей почуття власної гідності й відповідальності за свої вчинки, повагу до закону та його вимог, закликала їх творити добро, аби не було соромно перед батьками та оточуючими за свої дії.
    Учні виявили зацікавленість темою, із готовністю брали участь у обговоренні життєвих ситуацій із посиланням на відповідні статті Конституції України (ст. №№ 24, 29, 30, 31, 45). Педагоги впевнені, що подібні заходи необхідні дітям, оскільки формують в них внутрішні бар'єри щодо порушення закону і моральних норм, здатність до самоконтролю, повагу до правопорядку. Від імені вихователів дякуємо працівникам бібліотеки за співпрацю та можливість учитися одне від одного, бажаємо успіхів та реалізації подальших планів.
Переглядів: 562 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2013  »