Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 19.01.2021, 10:44

Yulia

Головна » 2012 » Грудень » 21 » Краса врятує світ
Краса врятує світ

Майже місяць працює в приміщенні Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ пересувна виставка «Шлях краси» ялтинського науково-філософського товариства «Світ через культуру». Її експозиція знайомить відвідувачів із творчістю видатних художників - Леонардо да Вінчі, М. i С. Реріхів, М. Чюрльоніса та ін. На виставці представлені високоякісні репродукції картин Самарського видавничого дому «Агні». Нагоду доторкнутися до прекрасного, дізнатися про картини, задуми художників, філософію і багатогранну діяльність славетних майстрів живопису вчора мали учні 9А та 10 класів під час уроку художньої культури, учитель О. Б. Івашкевич. Слово - Оксані Борисівні:

– Художня виставка, що розташувалася в приміщенні колишнього Єлисаветградського земського реального училища, вдруге відбулася в нашому місті за підтримки Міжнародної Асоціації «Етика і Наука Майбутнього», Інституту культури ДонНТУ та Кіровоградського регіонального центру Реріхів. Учні 9 і 10 класів, що її відвідали, мали можливість ознайомитися з роботами А. І Куїнджі, М. К. Чюрльоніса, А. П. Сардана, Б. О. Русецького, А. А. Іванова, І. М. Крамського, М. К. Реріха, С. М. Реріха, Леонардо да Вінчи, А. Рубльова, Ф. Грека. І хоча в експозиції були представлені не оригінали, а репродукції, вони передавали головну ідею, що закладали митці в свої унікальні, неповторні твори. Краса врятує світ… Людина відповідальна за свої вчинки… Свій внутрішній світ слід постійно вдосконалювати… Ці картини спонукають нас, прийдешніх, замислитися над сенсом життя та вічністю Буття, вчать способу зробити його Прекрасним.
   Велика подяка екскурсоводам ТОВ «Світ через культуру» Марині Костянтинівні Чернізі та Олені Петрівні Ушаковій за намагання долучити учнів до пізнання себе як частини Всесвіту, "живим" словом достукатися до наших душ, розбудити думки і те Божествене, що є в кожній людині. Адже враження, отримані людиною у дитинстві, відкладаються в її підсвідомості і потім впливають на все її життя. Я за позитивні враження!
   Дякуємо Оксані Борисівні за організацію екскурсії, А. А. Івановій та К. А. Макієнко за допомогу під час її проведення, ТОВ «Єлісаветградська транспортна компанія» за наданий транспорт.
Переглядів: 556 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2012  »