Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 19.01.2021, 11:32

Головна » 2012 » Грудень » 19 » Через поле, через гай йде до діток Миколай
Через поле, через гай йде до діток Миколай

19 грудня численні друзі школи-інтернату забажали привітати школярів зі святом св. Миколая. Чудову святкову програму «Святий Миколаю, прийди до нас з раю!» до цього дня підготували зі своїми вихованцями В. І. Плотнікова та О. В. Яковлева. У по-новорічному прикрашений зал подивитися на виступ учнів 4Б та 3А класів прийшли не тільки школярики початкової школи – перейнятися передсвятковим настроєм, дивовижним почуттям очікування казки забажали батьки, бабусі й дідусі малят.

Ніжні янголятка Діана Зайцева, Альбіна Петюренко, Валерія Квітова, Марія Ушакова, Лілія Присяжнюк, Дар’я Туренко принесли всім дітям початкової школи радісну звістку: прийшов з подарунками св. Миколай! Дорогому гостю заспівали святкових пісень та виконали захоплюючі таночки Маким Малина, Володимир Шраменко, Юрій Холодний, Олександра Руденко, Тетяна Сечка, Михайло Рашевський.

Катруся Явтушенко у ролі Ябеди дала дітям урок перетворення з невихованого дівчиська на ввічливу та привітну ученицю, яка заслуговує на подарунки від св. Миколая. Його роль артистично виконав Денис Місаєв. Радіючи приходу Миколая, закружляли у чарівному танці зірочки-третьокласниці Анастасія Биканова, Єлизавета Бушуєва, Наталія Вахно, Євгенія Король, Крістіна Куженко, Ганна Сердюк, Діана Хлистун, Тетяна Чуб. А як радісно і натхненно вітали Миколая віршами Ярослав Артемов, Єгор Городніченко, Іван Невідомський, Андрій Петров!
    Чарівний день, час здійснення дитячих мрій! Привітати з ним учнів школи на свято завітали священики трьох православних храмів міста, прес-секретар Кіровоградської єпархії. Святі отці розповіли присутнім про історію та традиції святкування дня Миколая, а надзвичайно красивим співом священників були зачаровані і діти, і дорослі.

За доброю традицією, якій вже десять років, представники регіонального громадсько-просвітницького товариства «Православна просвіта» передали м`які іграшки, солодощі та мандарини від учасників акції «З долоньки в долоньку» кожному учневі початкової школи. Цього року акція за благословення архієпископа Іосафа пройшла в трьох храмах міста, де стояли ялинки, прикрашені фотографіями учнів школи-інтернату. Парафіяни, що долучилися до справи добра та милосердя, купували м`які іграшки та вкладали їх до пакунку з фото дитини, якій вони призначалися. А на грошові пожертвування були куплені мандарини для всіх дітей та канцтовари для учнів 1А, 2А та 2Б класів.

Художніми номерами та подарунками вітали своїх підшефних – учнів спеціального класу для слабозорих дітей та всіх малюків студенти 128 групи Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Й. Мухіна (куратор Оксана Вікторівна Мирян). Для сиріт та дітей, що залишилися без батьківського піклування, підготував подарунки благодійний фонд «Час посмішок». Дякуємо всім нашим друзям! З Новим роком, добрі люди!
Переглядів: 506 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2012  »