Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 19.01.2021, 11:39

Головна » 2012 » Грудень » 5 » Гордість школи – її вихованці
Гордість школи – її вихованці

3 грудня 2012 р. науково-методичною лабораторією з інклюзивного та інтегрованого навчання Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського (завідувач І. В. Червонець, методист К. М. Балютіна) на базі нашого навчального закладу було проведено семінар для учителів-логопедів шкіл міста, що впроваджують інклюзивну освіту. В числі гостей, що завітали цього дня до школи-інтернату, була наша колишня випускниця В. С. Овсянникова.
    Валентина Горюнова (Овсянникова) закінчила Кіровоградську загальноосвітню школу-інтернат в 1972 р. Найкращі, найтепліші спогади про дитинство і юність у неї пов’язані з її першою альма-матер. Саме тут вона навчилася любити людей, дарувати їм радість, нести в життя високі ідеали. Тому не випадково обрала для себе важку, але таку благородну і потрібну професію вчителя. Сьогодні Валентина Сергіївна – педагог, за плечима якого не тільки вища освіта, але й житейські університети, мудрість, досвід, який вона залюбки передає молоді.
    Нині вона – спеціаліст вищої категорії, старший учитель – очолює Кіровоградський міський осередок Української асоціації корекційних педагогів, бере участь у роботі міжнародних конференцій та семінарів. 40 років пройшло з того часу, як вона залишила стіни інтернату, але школу, дорогих пам'яті та серцю вчителів не забути ніколи! Тому з неприхованим хвилюванням і трепетом звучали під час семінару з її вуст вічно актуальні слова поета Андрія Дементьєва:
Не смейте забывать учителей.
Они о нас тревожатся и помнят.
И в тишине задумавшихся комнат
Ждут наших возвращений и вестей.
Им не хватает этих встреч нечастых,
И, сколько бы ни миновало лет,
Слагается учительское счастье
Из наших ученических побед.
    Знаючи проблеми закладу, що в першу чергу стосуються сиріт, Валентина Сергіївна запропонувала грошову допомогу на придбання новорічних подарунків та призів для дітей.
    Адміністрація школи вдячна своїй випускниці за щедрість, людяність, багатство душі, велике серце і ПАМ'ЯТЬ.

Завідуюча шкільною бібліотекою
 Надія Порфирівна Красножон