Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 06.06.2020, 13:12

Головна » 2016 » Червень » 10 » Мудрість. Шляхетність. Відвага
Мудрість. Шляхетність. Відвага

08-09 червня поблизу с.Тарасівка Новгородківського району юні патріоти краю прибули на обласний зборі активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У форумі, що став наймасовішим (на цьогорічний збір приїхали представники 21 регіону області, близько 200 учнів), брала участь команда «Нічні кажани» школи-інтернату, ліцею «Сокіл» - ліцеїсти І взводу Володимир Нертик, Денис Дуденко, Максим Брайченко, Надія Кобець, Валерія Галачова та кадети ІІ взводу Владислав Жабко, Олексій Москаленко, Роман Юрченко, що брали участь у окремих випробуваннях; запасний учасник Анна Шапаренко, керівники команди Д. М. Захаревич, І. С. Черчелюк. Підготовку і виступ команди також курирував старший лейтенант запасу, нині козацький сотник М. П. Бердник.

Команди влаштували наметове містечно на околиці Тарасівки; на сільському стадіоні та у лісовому масиві, а харчувалися на базі місцевої школи. Після облаштування табору команди зібралися на пришкільному майданчику на урочисте відкриття змагань. Впродовж двох днів їм належало показати свою вправність у різноманітних конкурсах: «Впоряд», «Ватра», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Таборування», «Відун», «Візитівка рою» та «Добра справа».

У кожному конкурсі брали участь по 6 представників команд. Дуже вдало «соколята» здолали смугу перешкод (0:07:32) та відстрілялися з пневматичної гвинтівки по умовних мішенях. Найкращий результат продемонстрували Владислав Жабко та Олексій Москаленко, яким і було довірено участь у конкурсі снайперів наступного дня. Результат не став призовим, проте близьким до трійки, що підкріпило амбіційні наміри кадетів.
   Очікувану перемогу «Нічні кажани» здобули у конкурсі зі стройової підготовки. Майже 100%-у результативність показали у конкурсі «Відун» з історії війська та козацтва Роман Юрченко та Владислав Жабко і заслужено вибороли І місце.

Фінальним у перший змагальний день став конкурс «Ватра» - творче домашнє завдання за участю ліцеїстів та Влада Жабка. Звукооператором цього та за потреби й інших конкурсів була Анна Шапаренко. Підготовлена під керівництвом І. Г. Романюк Інсценізація на тему «Козацтво» зі співом і танцями, декламацією та елементами бойового гопаку у виконанні Дениса Дуденка і Володимира Нертика була оцінена призовим місцем, а перемогу у конкурсі за свій видовищний виступ здобула команда Бобринецького району.
   День завершили спільні спортивні ігри з новими друзями та невеличка дискотека.

Наступного дня після скромного сніданку програму продовжили конкурси «Снайпер» та «Таборування», під час якого оцінювалося вміння облаштовувати бівак, вогнище тощо. На жаль, нашим дівчатам не вдалося продемонструвати свої відмінні знання та навички з основ медичних знань, оскільки конкурс було скасовано через низьку готовність до нього багатьох інших команд. Вважаємо, що оргкомітету слід більш суворо дотримуватися заздалегідь оголошеного регламенту, аби не створювати зайву нервозність та не давати підстав для підозри в упередженості.

На завершення був проведений конкурс «Добра справа». Команда звітувала про волонтерську і шефську діяльність навчального закладу щодо ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій на території інших держав, військових, що беруть участь у бойових діях на Сході України, та членів їх родин. Презентували та захищали інформацію Влад Жабко та Надія Кобець. Виборовши І місце у цьому конкурсі, команда школи-інтернату підтвердила своє лідерство та стала переможцем обласного збору. Наші вітання команді та її керівникам!
   Вітаємо призерів змагань – команди Маловисківського та Бобринецького районів. Дякуємо організаторам зборів, місцевій владі, нашому багаторічному супернику команді Маловисківського району, конкуренція з якою спонукала нас до покращення результатів та ще більш наполегливих тренувань.

Команда «Нічні кажани» виборола почесне право представляти Кіровоградську область на фінальному етапі «Джура-2016: Хаджибейська Січ» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться з 06 по 26 серпня в рамках тематичної зміни «Ми українці!» оздоровчого табору «Молода гвардія», м. Одеса. Сподіваємо, що гідні результати та наступний приємний відпочинок будуть заслуженою нагородою за ретельність і наполегливість. Хай щастить!

Переглядів: 336 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »