Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 07.12.2022, 09:57

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архив материалов


Завдання для дистанційного навчання
З 07.11.2022 відновлюється проведення очних уроків за змішаною формою навчання

... Читать дальше »
Просмотров: 8325 | Добавил: Yulia | Дата: 01.09.2022


   Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводить обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за свій шлях» (дитячий погляд). На розгляд журі подано роботи переможців шкільного етапу конкурсу Оскара Міщіхіна, 5Б та Ірини Колесниченко, 10А (гурток «Сокіл», керівник В. В. Андрійченко), Віталія Лутаєва та Маргарити Сиси, 10А (гурток «Сокіл», керівник В. С. Керлсон), Даниїла Мельника, 7Б та Дар'ї Кондратенко, 11Б (гурток «Історичне краєзнавство», керівник С. В. Гейко).
 
 
   Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти та науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України провели серед дітей та молоді щорічний V Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна». Захід спрямований на привернення уваги до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді; формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення учасниками соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей». Журі конкурсу відзначило участь у заході ліцеїстом-десятикласниць Дарь'ї Шевченко, керівник С. В. Гейко та Богдани Гонтар, керівник В. В. Андрійченко.
 
   Обласним конкурсом дитячої та юнацької творчості «Славетні українці. Григорій Сковорода» на Кіровоградщині відзначають 300-річчя від дня народження геніальної людини, яка є духовним диханням української нації – Григорія Саввича Сковороди. Бажаємо успіху в номінації декламація десятикласнику Віталію Лутаєву (гурток «Орфей», кер. Ірина Григорівна Романюк) з уривком «Розмова п’яти подорожних про істинне щастя в житті» з філософських трактатів Г. Сковороди.
   Організатори конкурсів щиро дякують талановитим учасникам та їх педагогам за ідеї, знахідки, нові формати, пошук фактів та першоджерел, за ретельну підготовку й осмислення, за незламний творчий настрій, збереження, підтримку та популяризацію українських національних цінностей.
Просмотров: 6 | Добавил: Yulia | Дата: 02.12.2022

 
  
   30 листопада для десятикласників ліцею «Сокіл» було організовано воркшоп «Уроки протидії насильству». Його модератор –доцент кафедри державно-правових дисциплін та публічного управління Донецького державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук Ірина Вікторівна Озерна ознайомила учнів з поняттям, видами, ознаками та наслідками насильства.
  
  
   Під час заняття ліцеїсти вчилися впізнавати проблеми та встановлювати причини жорстокого поводження з жінками та дітьми в сім'ї, виділяти та описувати основні ознаки насильницької поведінки, визначити шляхи вирішення та запобігання домашньому насильству. Учні отримали інформацію про контакти консультаційних пунктів щодо ситуації насильства, алгоритм подальших кроків тощо.
  
  
   01 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З цієї нагоди педагог-організатор Світлана Миколаївна Іващенко провела з учнями 5-х класів бесіду «Толерантне ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД». Метою заходу було підвищення рівня поінформованості учнів із проблемою ВІЛ/СНІДу, формування в школярів навичок безпечної поведінки і відповідальності за власні вчинки, формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД людей.
  
  
... Читать дальше »
Просмотров: 11 | Добавил: Yulia | Дата: 01.12.2022

  
 
   У справі виховання свідомих громадян та щирих патріотів педагоги кадетського підрозділу ліцею «Сокіл» заручилися підтримкою провідних осередків культури області та активно використовують у своїй роботі їхній просвітницький потенціал.
   22 листопада десятикласники оглянули в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д. Чижевського виставку «Ті, що зі сталі». Її з фоторобіт пресофіцера полку «Азов» Дмитра Козацького зібрав олександрійський поет, нині військовослужбовець Євген Макаренко та передав до Олександрійського музею. 25 світлин експозиції розповідають про пекло, в якому опинилися оборонці міста, та про мужність українських військових. Для старшокласників цікавий та емоційно забарвлений огляд виставки зробила завідувач відділу мистецтв ОУНБ Світлана Ушакова.
  
  
  
   29 листопада ліцеїсти та педагоги відвідали відкриту в обласному краєзнавчому музеї до роковин голоду в Україні виставку «Ми звинувачуємо!». Матеріали виставки, підготовленої Українським інститутом національної пам’яті, складаються з документів та фотографій, що нагадують відвідувачам про причини та наслідки трагедії 1932–1933 років. Для десятикласників екскурсію виставкою провів старший науковий співробітник відділу історії Анатолій Маршанін. Він наголосив, що нинішнє та наступні покоління українців повинні пам’ятати про одну з найтрагічніших сторінок історії, з тим, щоб не допустити повторення подібного у майбутньому.
 
  
 
... Читать дальше »
Просмотров: 7 | Добавил: Yulia | Дата: 30.11.2022

 
  
  
   Розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». За програмою баркемпу #16днівпротинасильстваКроп2022 у ліцеї «Сокіл» відбулися виховні години «Скажи НІ! насильству». Класні керівники О. М. Колос та І. Г. Романюк ознайомили учнів із законодавчою базою щодо захисту дітей та жінок від насильства, спільно з вихованцями виробили алгоритм дій та виготовили пам'ятку з протидії жорстокому поводженню з дітьми.
   З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, практичним психологом А. В. Гуровою для учнів 8В класу було проведено заняття з елементами тренінгу «Скажи насиллю «Ні!». Захід спонукав здобувачів освіти до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяв вихованню в них людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.
Просмотров: 7 | Добавил: Yulia | Дата: 29.11.2022

  
  
   З 21 до 25 листопада у закладі тривав Тиждень безпеки життєдіяльності «Вогонь – біда, вода – біда, а без вогню і води ще більше біди!». Відповідно плану виховної роботи для учнів в очному та онлайн режимах було проведено тематичні класні години та бесіди «Правила пожежної безпеки в домі, у школі». Школярі брали участь у створенні презентацій та малюнків, виготовленні стіннівок, плакатів, пам’яток.
   Учні 3Г класу за пропозицією І. В. Нестеренко влаштували онлайн-виставку тематичних малюнків «З вогнем не жартуй!», переглянули мультфільм «Що робити під час пожежі?» та обговорили правила безпеки під час zoom конференції.
 
  
   Класний керівник 1Б класу Н. Г. Геращенко під час години спілкування «Легко вогник запалити, та не легко загасити» ознайомила дітей з засобами гасіння пожежі; правила поводження з вогнем першокласники повторили під час перегляду мультфільму з циклу «Абетка безпеки».
   Під час тематичної бесіди учні 7В класу з класним керівником Д. Г. Жабковським вели розмову про причини виникнення та можливі наслідки пожеж, з’ясовували, як запобігати пожежам, що виникають з вини дітей.
  
  
   Класні керівники випускних 9-х класів Н. Г. Брюховецька і Л. М. Піхуля провели моніторинг обізнаності учнів щодо правил пожежної безпеки. Дев’ятикласники успішно відповіли на питання тесту. Для ліцеїстів 10Б класу відбулося заняття з мінної безпеки під керівництвом педагогів-наставників І. Г. Романюк та В. В. Андрійченка.
... Читать дальше »
Просмотров: 8 | Добавил: Yulia | Дата: 28.11.2022

  
 
   19 листопада у польському місті Васильков проходив міжнародний турнір «VI IKO Matsushima Polish Open Kyokushin Tournament Wasilków» за участю вихованців СК «Sokol Dojo». Раді привітати бронзових медалістів турніру Артема Кондратова, 1Б (dzieci chłopcy 6-7 lat, 25 kg) та Микиту Лутікова, 5Б (kadeci młodsi 10-11 lat, 35 kg), а також тренера каратистів Д. І. Кондратова!
  
  
   22 листопада в легкоатлетичному манежі ОСДЮШОР № 2 пройшов чемпіонат Кіровоградської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно рухового апарату, вадами слуху, зору та вадами розумово фізичного розвитку, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю. За перемогу в бігу на 60 та у стрибках з місця змагалися та вибороли нагороди учні 8А класу Ростислав Остров (медаль з бігу) та Руслан Кішовар (медалі з бігу та у стрибках). Вітаємо!
   Подальших перемог нашім спортсменам!
Просмотров: 7 | Добавил: Yulia | Дата: 23.11.2022

  
  
  
   18 листопада, в День сержанта ЗСУ, на спортивному майданчику Донецького державного університету внутрішніх справ відбулися змагання за програмою традиційного обласного національно-патріотичного проєкта «Захисник Кіровоградщини». Звання найсильніших виборювали 9 команд, які представляли ДонДУВС, Кропивницький інженерний фаховий ліцей, Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю та ліцей «Сокіл» (дві команди десятикласників, очолювані педагогами-наставниками В. В. Андрійченком та В. С. Керлсоном).
  
  
   Учасники змагалися з долання смуги перешкод, транспортування «пораненого», стрільби з пневматичної гвинтівки, перетягування канату, розбору та збору АК-47, в естафеті з кантуванням колеса.
   У рамках заходу представники терцентрів комплектування ознайомили присутніх з умовами та перевагами проходження військової служби за контрактом, рятувальники розгорнули профорієнтаційний намет та пропонували більше дізнатись про роботу фахівців Служби порятунку.
   Дякуємо ліцеїстам за гідний виступ та вітаємо курсантів ДонДУВС – переможців змагань. Бажаємо наступних успіхів!
 
 
 
... Читать дальше »
Просмотров: 11 | Добавил: Yulia | Дата: 22.11.2022


 
   На відзначення Дня гідності та свободи відбувся челендж ліцеїстів 10Б класу, класний керівник І. Г. Романюк. Для наймолодших вихованців кадетського підрозділу педагоги-наставники В. В. Андрійченко та В. С. Керлсон провели тематичне заняття з історії становлення української державності.
Просмотров: 8 | Добавил: Yulia | Дата: 21.11.2022

 
 
   З 14 до 18 листопада в форматі змішаного навчання у ліцеї «Сокіл» відбувся Тиждень англійської мови. Метою проведення тижня вчителі кафедри визначили оволодіння учнями мовним матеріалом для вільного спілкування, формування вміння виконувати проєктні роботи, презентації, творчі завдання. Впродовж тижня учні отримували нестандартні завдання, виконання яких дало їм можливість збагатити знання з англійської мови та розширити свій світогляд.
   Діти продемонстрували власну фантазію та творчість, а найкращі проєкти підготували Артур Савченко, 8Б, презентація «Здоровий спосіб життя», Даниїл Мокренчук, 9А, постер «Засоби масової інформації» (вчитель О. М. Морозова), Марта Вдовиченко, 6В, презентація «Моя улюблена їжа», Валерія Кошелева, 8В, проєкт «Здорове харчування» (вчитель О. М. Колос), Марія Валайтис, 7А, інсайт наукової роботи «Мої життєві цінності» на конкурс МАН (вчитель Н. В. Семенова).
   П’ятикласники працювали над проєктами «Україна та Великобританія» (вчитель Я. В. Семенченко) та брали участь у вікторині «Весела англійська» (вчитель Н. В. Семенова). А в 6В Наталія Вікторівна провела вже традиційне кулінарне шоу «Давайте готувати».
   Дякуємо учням школи за активну участь у заходах тижня, вчителям англійської мови за його організацію.
  
  
Просмотров: 9 | Добавил: Yulia | Дата: 18.11.2022

1 2 3 ... 338 339 »
Пошук

Календар
«  Декабрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2022
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz