Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 28.05.2023, 18:57

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Шкільна бібліотека | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

 

Шкільна бібліотека
Робота бібліотеки спрямована на реалізацію державної політики в галузі освіти, інформаційне забезпечення всіх аспектів навчально-виховного процесу в засвоєнні програмних і факультативних знань.
Першочергове завдання бібліотеки пов'язане із вихованням особистості, що здатна адаптуватися у насиченому інформацією просторі, інформаційно компетентної людини з високим інтелектуальним потенціалом. Бібліотека багато працює в напрямку інформаційно-методичного центру, надаючи допомогу вчителям-предметникам, класним керівникам, вихователям, учням. В бібліотеці функціонує читальний зал на 25 місць, умовно поділений на такі зони:
               - зона вільного вибору книги, яку можна взяти додому;
               - зона вільного вибору рідкісної книги, з якою можна працювати в читальному залі;
               - зона періодики, дитячих журналів "Барвінок", "Пізнайко", методичних надходжень;
               - інформаційна зона: стенди, вітрини, інформаційний центр;
               - зона тематичних блоків;
               - зона довідкової літератури (словники, довідники, енциклопедії).
Завідуюча бібліотекою Н. П. Красножон
 та бібліотекар В. М. Саєнко Постійний читач бібліотеки Вадим Корнійчук
Малеча приходить до бібліотеки не тільки за книжками, але й помилуватися рибками Читальний зал
   З метою оперативності та якості обслуговування читачів створено стіл замовлень на потрібну літературу, каталоги, тематичні картотеки, регулярно описуються періодичні видання, зокрема "Все для вчителя", "Шкільний світ", "Шкільна бібліотека", "Розкажи онуку".

Всю роботу бібліотеки можна поділити за двома напрямками:


   Вся увага впродовж Тижня дитячої та юнацької книги приділялася юному читачу. Бібліотекарі Т. О. Куженко та Н. П. Красножон провели багато цікавих, змістовних заходів, вікторин, презентацій, конкурсів, у яких учні показали всі свої знання, вміння та творчі здібності. Було оформлено книжкові виставки, виставка дитячих малюнків до улюблених казок.
   У бібліотеці відбулася весняна зустріч «Мандрівка Книжковою країною», під час якої учні 1В класу знайомилися з правилами поведінки у читальні та правилами поводження з книгами, а потім юних читачів було записано до бібліотеки. Учні 3Б класу прибули до бібліотеки із власними малюнками до улюблених казок. Вихованці Т. В. Кулікової були нагороджені грамотою за читацьку активність.
   Акція «Моя улюблена книга - шкільній бібліотеці» об'єднала небайдужих, які подарували книгарні всої вже прочитані книги. Найактивнішими учасниками акції стали Дмитро Рєзніков, 7В, Артур Черкашин, 10Б, Вікторія Шарова, 6В, Захар Урбан, 8Б.
   Заходи Тижня сприяли активізації творчої діяльності дітей, вихованню в них любові та поваги до книги.
    З 18 січня 2019 p. в читальному залі шкільної бібліотеки до Дня соборності України відкрита книжкова виставка «Одна єдина соборна Україна!», яка привертає увагу відвідувачів та пропонує замислитися над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу.
   Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Собор є в душі кожного з нас. Берегти його означає слідкувати за своїми думками, діями, вчинками. Одним з головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію.
   Матеріали, представлені на виставці, акцентують увагу на історичних фактах, що передували злуці, об’єднавчому русі, який наприкінці 1918 – початку 1919 рр. охопив майже всю Україну. Бібліотекарі Т. О. Куженко та Н. П. Красножон запрошують учнів та працівників школи відвідати виставку та збагатити знання з історії своєї Батьківщини.

Пошук

Календар
«  Май 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz