Середа, 22.05.2019, 19:54

Головна | Освітні програми | Реєстрація | Вхід

Освітні програми, що реалізуються в закладі, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою.

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ
2018-2019 навчальний рік
Освітня програма комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей "Сокіл", центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" для І ступеня (початкова школа)

Освітня програма комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей "Сокіл", центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" для І ступеня (початкова освіта, спеціальні класи для дітей зі зниженим зором)

Освітня програма комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей "Сокіл", центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" для ІІ ступеня (базова середня освіта)

Освітня програма комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей "Сокіл", центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" для ІІ ступеня (базова середня освіта, спеціальні класи для дітей зі зниженим зором)

Освітня програма комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей "Сокіл", центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області для ІІІ ступеня (профільна середня школа)

Навчальний заклад використовує типові навчальні програми, затверджені Міністерством освіти і науки України:
загальноосвітні класи;
спеціальні класи для дітей зі зниженим зором.

«  Травень 2019  »