Kомунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів,
ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"»
Субота, 21.09.2019, 03:56

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Хроніка подій кадетського життя (архів записів 10.2012-06.2015 рр.) | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Хроніка  подій  кадетського  життя (архів  записів  10.2012-06.2015  рр.)

16-18 червня 2015 року. Участь кадетів І взводу Максима Брайченка та ІІІ взводу Дмитра Ярошенка, Івана Баци, Івана Буряченка у Х обласних змаганнях Всеукраїнської громадської дитячої організації «Школа безпеки» - ІІІ місце у агітаційно-презентаційному конкурсі.

13-14 червня 2015 року. Участь кадетів І-ІІІ взводів Максима Брайченка, Артема Тарана, Дмитра Ярошенка, Івана Баци, Владислава Воронюка, Романа Юрченка, Олега Притиковського, Андрія Ісаєва, Володимира Грицієнка, Владислава Жабка у обласному зборі-змаганні активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура») - ІІ місце команди «Сокіл».

5 червня 2015 року. Екскурсія кадетів та вихованців І-ІІІ взводів до Кіровоградського управління МВС: спілкування з бійцями роти міліції громадської безпеки особливого призначення; ознайомлення з виставкою зброї та спеціальних засобів індивідуального захисту; участь у навчальних стрільбах.

2-8 червня 2015 року. Участь кадетів та вихованців ІІ-V взводів у літніх польових зборах.

30 травня 2015 року. Поїздка групи кадетів ІІ-ІІІ взводів до м. Вінниця, відвідування Військово-історичного музею Повітряних сил Збройних сил України та музею ретро-техніки «АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо».

18 травня 2015 року. Участь кадетів І взводу Дмитра Бавикіна, Романа Мєткого, Богдана Гречука, Максима Брайченка у ІІ турі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл» («Джура») - ІІ місце у загальному заліку.

14 травня 2015 року. Участь кадетів ІV взводу у Кубку України з велосипедного туризму серед юнаків та юніорів (поза заліком).

15 травня 2015 року. Участь кадетів І взводу у фестивалі міських євроклубів та національних товариств «Єврофест-2015».

08 травня 2015 року. Участь кадетів І-ІV взводів у урочистій лінійці із вшанування пам'яті Володимира Олександровича Тигняна, загиблого на Сході України. Відкриття меморіальної дошки випускнику школи-інтернату.

07 травня 2015 року. Участь кадетів І-ІV взводів у конференції старшокласників «Переосмислення ролі української нації в цивілізаційному процесі боротьби проти нацизму та фашизму в період Другої світової війни. День Перемоги та День пам'яті та примирення. Роль народу в світлі сучасних подій у світі».

07 травня 2015 року. Участь зведеного кадетського підрозділу у міському військово-патріотичному конкурсі строю і патріотичної пісні «Майбутній захисник України» - Гран-прі конкурсу.

5-8 травня 2015 року. Участь кадетів ІІ-ІV взводів у конкурсі творчих робіт учнів 5-8-х класів «Тих днів із пам'яті не стерти і сьогодні» в рамках проекту «Пам'ятаємо… Шану складаємо»: І місце - Володимир Грицієнко, 7Б, ІІІ місце – Віталій Кривохижа, 6Б.

28 квітня 2015 року. Перегляд кадетами документального фільму «Холодний Яр. Воля України - або смерть». Лекція кандидата історичних наук Юрія Станіславовича Митрофаненка про події 1917-1923 років у центральній Україні.

26 квітня 2015 року. Участь кадета ІІІ взводу Олександра Шмира (два ІІ місця) та вихованців V взводу Олександра Коваленка (І місце) та Дмитра Пивоварчука у відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області з кіокушинкай карате серед дітей, юнаків і юніорів в розділах «куміте» і «ката», присвяченому 50-річчю ПАО «ІнГОК», м. Миколаїв. І місце команди Кіровоградської області.

25 квітня 2015 року. Участь вихованця V взводу Михайла Піскуна у відкритому чемпіонаті Черкаської області та ІV Всеукраїнському турнірі «Естафета поколінь» з дзюдо, м. Черкаси - І місце.

24 квітня 2015 року. Відвідування кадетами ІV взводу - учасниками шостих обласних відкритих змагань зі спортивних походів, присвячених постаті козака Мамая, музею авіації ДЛА НАУ.

25 квітня 2015 року. Участь трьох кадетських команд у VІ відкритому чемпіонаті області з військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів, військово-патріотичних клубів та об'єднань Кіровоградської області, присвячений пам'яті загиблих воїнів, Знам'янка. Вадим Халявка, 7Б – IІ місце з метання гранати; Володимир Шраменко, 6Б – IІІ зі стрільби з автомата АК-47; Роман Мєткий, 9Б – II-і місця зі стрільби з автомата та зі спортивного метання ножів; команда «Сокіл-Кірін»–1 – IV місце.

25 квітня 2015 року. Перегляд кадетами - учасниками змагань виставки зразків зброї, що знаходиться на озброєнні української армії, практичні заняття від бійців ІІ загону спеціального призначення, командир полковник Трепак О. С. та спілкування з офіцерами ІІІ окремого полку спеціального призначення Кіровоградської в/ч А0680.

21-23 квітня 2015 року. Участь кадетів ІV взводу Андрія Ісаєва, Володимира Кацана, Сергія Коляди, Станіслава Левченка, Сергія Рихнюка, Андрія Дергунова у VI обласних змаганнях зі спортивних походів, присвячених постаті козака Мамая.

21 квітня 2015 року. Прикладне заняття для кадетів ІІ-ІІІ взводів, спільно проведене представниками ЦК ТСОУ (ДТСААФ) та бійцями-спецпризначенцями ЗСУ.

15 квітня 2015 року. Участь кадетів І-ІІІ взводів у роботі краєзнавчої студії «Холодний Яр в історії України та Кіровоградщини» у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д. І. Чижевського.

1-2 квітня 2015 року. Тренування з пошуково-рятувальних робіт для кадетів І-ІІІ взводів на базі кафедри пошуку, рятування та безпеки на транспорті факультету обслуговування повітряного руху КЛА НАУ.

27-28 березня 2015 року. Участь кадетів ІІ-ІІІ взводів Івана Баци, Івана Буряченка, Дмитра Кохана, Владислава Жабка, Максима Мінченка, Дмитра Ярошенка, Олексія Москаленка у IХХ чемпіонаті Кіровоградської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

23-27 березня 2015 року. Участь кадетів І-ІІІ взводів у проекті «Фітнес-тиждень»: навчально-тренувальні стрільби з пневматичної зброї, відпрацювання навичок зборки-розборки масо-габаритного макету автомата, тренування з техніки туризму, «Школа безпеки».

6-8 березня 2015 року. Участь кадетів І взводу Олексія Лашка та Богдана Гречука у чемпіонат України зі скелелазіння серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (вид програми болдеринг), Кривий Ріг, ІІ місце у командному заліку.

24 лютого 2015 року. Участь кадетів І взводу у мотиваційному тренінгу «Як знайти свою мрію», спікер - засновник онлайн-школи «Успішна молодь» Андрій Руденко.

20 лютого 2015 року. Зустріч кадетів I-ІV взводів з активістами молодіжної громадської організації «Сокіл» з нагоди річниці подій 18-21 лютого 2014 р. на майдані Незалежності.

16 лютого 2015 року. Практичне заняття з пошуково-рятувальних робіт для кадетів ІІ взводу на базі кафедри пошуку, рятування та безпеки на транспорті факультету обслуговування повітряного руху КЛА НАУ.

13 лютого 2015 року. Ігрове заняття для кадетів I-ІV взводів, організоване спеціалістами Управління ДСНС в Кіровоградській області.

29 січня 2015 року. Спільне заняття гуртка «Сокіл - Джура» кадетів І-ІV взводів та військовослужбовців 2-го загону військової частини № А0680 (3-й полк спеціального призначення).

29 січня 2015 року. Зустріч кадетів ІІ-ІІІ взводів з бійцями 34-го батальйону територіальної оборони «Батьківщина» рядовими О. О. Бойком, О. О. Голосюком, А. Л. Болгаренком та лейтенантом К. І. Кривошеєю.

28 січня 2015 року. Зустріч кадетів І та ІІІ взводів з головою кіровоградського осередку молодіжної громадської організації «Сокіл» Геннадієм Маламеном, присвячена річниці битви під Крутами та особі Володимира Шульгіна - уродженця Єлисаветграда, студентського діяча, керівника Української студентської громади (Київ).

26 січня 2015 року. Слайд-бесіда «Крути: жорстокий урок» за участю кадетів ІІ взводу.

21 січня 2015 року. Літературно-історичні читання «Крути - трагічна сторінка в історії української нації» за участю кадетів ІІ та ІV взводів.

19 грудня 2014 року. Зустріч кадетів І-ІV взводів з учасником бойових дій, колишнім командиром батальйону МВС «Свята Марія», народним депутатом України Дмитром Ліньком.

17 грудня 2014 року. Екскурсія кадетів ІІ взводу до пожежно-технічної виставки-музею Управління ДСНС в області.

5 грудня 2014 року. Кадетські урочистості до Дня Збройних сил України. Освячення кадетського прапору. Зустріч учнів з учасниками бойових дій Андрієм Куженком, Сергієм Шагіним, В’ячеславом Шевченком, Сергієм Малиновським.

3 грудня 2014 року. Участь кадетів у акції «Замаскована турбота» з виготовлення зимової маскувальної сітки для українських військових.

22 листопада 2014 року. Участь кадета І взводу Дмитра Кравчука у предметній олімпіаді, проведеній для старшокласників міста Кіровоградським інститутом державного та муніципального управління Класичного приватного університету - ІІІ місце з історії.

21 листопада 2014 року. Виховний захід-реквієм «Пам'ять серця» з нагоди роковин голодомору 1932-1933 рр. для кадетів та вихованців І-V взводів.

16 листопада 2014 року. Участь кадета ІІ взводу Олексія Москаленка у відкритому кубку КОЦТКЕУМ зі спортивного орієнтування, Кіровоградський район - ІІІ місце.

5 листопада 2014 року. Виховний захід «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим» з нагоди 70-річчя визволення України від фашистських загарбників для кадетів та вихованців І-V взводів.

25-26 жовтня 2014 року. Участь кадета ІІІ взводу Олександра Шмира (І місце) та вихованців V взводу Олександра Коваленка (ІІІ місце) та Дмитра Пивоварчука (ІІІ місце) у відкритому обласному турнірі пам'яті Іллі Волкова з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат, чоловіків та жінок у розділі "куміте", м. Миколаїв.

21 жовтня 2014 року. Урочиста церемонія кадетської посвяти (складання присяги) для кадетів IV взводу та новобранці І-ІІІ взводів.

19 жовтня 2014 року. Участь кадетів ІІІ взводу Вадима Заболотного (ІІ місце за версією традішн в категорії до 42 кг та ІІ місце у розділі Bjj в категорії до 46 кг), Івана Буряченка (ІІ місце за версією традішн в категорії до 46 кг), кадетів І взводу Дениса Дуденка (ІІІ місце за версією традішн в категорії 73-85 кг), Дмитра Бавикіна (ІV місце за версією традішн) у XV відкритому чемпіонаті області з панкратіону, м. Кіровоград.

19 жовтня 2014 року. Участь кадетів ІІ та ІV взводів Андрія Волошина, Артура Токарського, Володимира Ващенка, Володимира Шраменка у благодійному розпродажі «Garage Sale» з метою збору коштів на підтримку 3-го полку спецпризначення.

16 жовтня 2014 року. Виховний захід «Ми патріоти твої, Україно!» для кадетів та вихованців І-V взводів.

16 жовтня 2014 року. Зустріч вихованців та кадетів І-V взводів з бійцями 3-го полку спецпризначення у рамках військового проекту «Любиш Україну – вчись перемагати!», огляд виставки зброї та військового спорядження.

16 жовтня 2014 року. Зустріч кадетів ІІІ взводу з провідним інспектором сектору техногенної безпеки Кіровоградського міського відділу УДСНС України В. І. Азза з питання дій у надзвичайних ситуаціях.

13 жовтня 2014 року. Зустріч кадетів І-ІІІ взводів з бійцем батальйону територіальної оборони №34 «Батьківщина» Сергієм Володимировичем Шагіним.

09 жовтня 2014 року. ІІ етап патріотичної гри-випробування "Козацькі забави" для учнів 5-9 класів.

09 жовтня 2014 року. Участь кадетів та вихованців І-V взводів у ІІ етапі військово-патріотичної гри-випробування "Козацькі забави".

07 жовтня 2014 року. Зустріч кадетів та вихованців І-V взводів з військовослужбовцями - учасниками бойових дій підполковником Тарасом Васильовичем Москаленком, майором Сергієм Миколайовичем Васьківським та сержантом Олексієм Володимировичем Зайцем.

26 вересня 2014 року. Участь кадетів І-ІІІ взводів у заходах із вшанування пам'яті видатного земляка Героя Радянського Союзу капітана-підводника Ізраїля Ілліча Фісановича. Урочистий прохід, покладання квітів до Вічного вогню, почесна варта на посту №1 біля Вічного вогню та на посту №2 біля пам'ятної стіни з іменами бійців, що загинули під час визволення Кіровоградщини від фашистів.

22 вересня 2014 року. Зустріч кадетів І-ІІІ взводів з командиром добровольчого батальйону патрульної служби міліції спеціального призначення «Кіровоград» капітаном В. Г. Шевченком.

1 вересня 2014 року. Почесна варта кадетів та покладання квітів до пам'ятного знаку на честь 30-річчя визволення Кіровограда від німецько-фашистських військ.

21-23 серпня 2014 року. Участь кадетів І взводу Олексія Лашка та Богдана Гречука у відкритому чемпіонаті України зі скелелазіння (вид програми - болдерінг), Харків (ІІІ місце у командному заліку в складі команди Кіровоградської області).

27 липня - 7 серпня 2014 року. Участь кадетів І взводу Олексія Лашка та Богдана Гречука у навчально-тренувальному зборі скелелазів, Черкащина.

6-18 червня 2014 року. Участь шкільної команди (кадети Олексій Лашко, Богдан Гречук, Іван Буряченко, Володимир Нертик, Артур Малиновський, Дмитро Бавиків, Іван Баца, Роман Мєткий) у ІХ обласному зборі-змаганнях за програмою громадського дитячого руху «Школа безпеки» - ІІІ місце на дистанції «Рятування постраждалого з висотного об'єкту», І місце у агітаційно-презентаційному конкурсі.

6 червня 2014 року. Польовий вихід кадетів: військово-тактична підготовка, лісопарк.

5 червня 2014 року. Польовий вихід кадетів: техніка пішохідного туризму, лісопарк.

3 червня 2014 року. Польовий вихід кадетів: орієнтування на місцевості з елементами військової топографії, Гай десантників.

31 травня 2014 року. Участь кадетів І взводу Олексія Лашка (ІІІ місце) та Богдана Гречука (IV місце) у чемпіонаті області зі скелелазіння за програмою швидкість, виконання нормативів спортсменів-розрядників.

30 травня 2014 року. Вшанування Пам'ятного знаку на честь визволення міста Кіровоград від німецько-фашистських загарбників, покладання квітів.

28 травня 2014 року. Участь кадетів І взводу у спортивних змаганнях, проведених центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» до Міжнародного дня захисту дітей.

8 травня 2014 року. Почесна варта кадетів І взводу та покладання квітів до пам'ятного знаку на честь 30-річчя визволення Кіровограда від німецько-фашистських військ.

7 травня 2014 року. Урочисте відкриття Почесної варти біля Вічного вогню загиблим захисникам країни від нацистських загарбників.

6 травня 2014 року. Участь кадетів І взводу Богдана Гречука, Дмитра Бавикіна, Артура Малиновського, Романа Мєткого, Олексія Лашка у міському етапі Всеукраїнської військово-спортивної гри «Зірниця» - ІІ місце у загальному заліку.

29 квітня 2014 року. Участь кадетів ІІ взводу у інсталяції в рамках флеш-мобу з нагоди Міжнародного дня танцю.

24-27 квітня 2014 року. Участь кадетів І взводу Олексія Лашка та Богдана Гречука у чемпіонаті України зі скелелазіння серед юнаків та дівчат (вид програми швидкість) та Всеукраїнських змаганнях «Козацькі сходи» (вид програми трудність), Нікополь, Дніпропетровська область - IV місце у командному заліку.

19 квітня 2014 року. Участь у IV обласних змаганнях з військово–спортивного п’ятиборства серед вихованців навчальних закладів, військово-патріотичних клубів та об'єднань, присвячених 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Знам'янка. Кадет ІІІ взводу Іван Буряченко - ІІ місце з метання гранати.

12-13 квітня 2014 року. Участь у змаганнях Кубку співдружності бойових мистецтв, Дніпропетровськ. Кадет ІІІ взводу Іван Буряченко - ІІІ місце, кадети І взводу Артур Малиновський та Денис Дуденко - ІІ місце з хортингу.

3 квітня 2014 року. Презентація навчального закладу напередодні атестації школи-інтернату, ліцею "Сокіл" за участю кадетських взводів.

29 березня 2014 року. Участь кадета І взводу Владислава Вартанова у обласних спортивних іграх з дзюдо, Голованівськ, ІІІ місце серед юнаків 1999-2000 р. н. у ваговій категорії 73 кг.

29 березня 2014 року. Участь кадетів І взводу Олексія Лашка та Богдана Гречука у виїзному зборі з скелелазіння, Південний Буг, Миколаївська обл.

26 березня 2014 року. Участь кадетів І взводу Олексія Лашка, Богдана Гречука, Володимира Нертика, Дениса Дуденка, кадета ІІ взводу Артура Мартиненка у туристичному поході в Чорний ліс, м. Знам'янка.

17 березня 2014 року. Урок мужності, присвячений життю святого мученика Феодора Тирона і сорока святих мучеників Севастійських, для кадетів І взводу за участі протоієрея Сергія Ткаченка.

27 лютого 2014 року. Військово-спортивна гра-випробування «Мужність, честь, відвага» до Дня захисників Вітчизни за участю кадетських взводів.

25 лютого 2014 року. Участь кадетів І-ІІІ взводів у презентації книги "От мечты до "Мрії", присвяченої першому Герою України, льотчику-випробувачу Олександру Галуненку. Зустріч з помічником начальника Кіровоградської Льотної Академії О. О. Кушнір.

17 лютого 2014 року. Виховний захід «Афганістан – біль в моїй душі», приурочений до 25-ї річниці виведення обмеженого контингенту Радянських військ з Республіки Афганістан. Зустріч кадетів І-ІІІ взводів з воїнами-інтернаціоналістами Віктором Миколайовичем ОСТАЩУКОМ, Миколою Миколайовичем РОГОЖКОМ, Юрієм Вікторовичем КОВРИГОЮ та ансамблем героїко-патріотичної пісні «Ташакор».

3 лютого 2014 року. Історичний відеоекскурс «Визволення України від фашистських загарбників: Кіровоград» для кадетів І взводу за участі працівників обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка.

27 січня 2014 року. Урок мужності, присвячений подвигам адміралів Ф. Ф. Ушакова та П. С. Нахімова, для кадетів І взводу за участі протоієрея Сергія Ткаченка.

25 січня 2014 року. Участь кадетів І взводу у відкритому чемпіонаті міста зі скелелазіння, ІІІ місце Дмитра Бавикіна, ІІ місце Богдана Гречука.

23 січня 2014 року. Лекція для кадетів ІІІ взводу з історії створення школи, екскурсія до музейної кімнати історії школи.

22 січня 2014 року. Виховний захід «Єднаймося, браття! Зброя та бойовий дух українських козаків» для І-ІІІ кадетських взводів до Дня Соборності та Свободи України. Показові виступи з рукопашу гопак.

26 грудня 2013 року. Участь кадетів І-ІІІ взводів у врочистостях з нагоди відкриття на Алеї героїв при КДЛА НАУ меморіальної композиці, присвяченої Герою Радянського Союзу Антоніні Федорівні ХУДЯКОВІЙ.

23 грудня 2013 року. Урок мужності, присвячений подвигу билинного героя Іллі Муромця, для кадетів І взводу за участі протоієрея Сергія Ткаченка.

11 грудня 2013 року
. Участь кадетів І взводу у роботі краєзнавчої студії «Кавказькі витязі в Єлисаветграді: навчання в Єлисаветградському кавалерійському училищі та участь у І світовій війні» у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д. І. Чижевського.

5 грудня 2013 року. Участь кадетів І-ІІІ взводів у урочистостях з нагоди Дня збройних сил України в Кіровоградській обласній філармонії.

30 листопада 2013 року. Участь кадета ІІІ взводу Олександра Шмира у Відкритому чемпіонаті України з кіокушинкай карате, м. Київ(ІІІ місце у розділі «куміте»).

27 листопада 2013 року. Участь кадетів ІІ взводу у роботі краєзнавчої студії «Маловідомий герой епохи наполеонівських війн генерал-майор Микола Данилович Кудашев» у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д. І. Чижевського.

27 листопада 2013 року. Екскурсія кадетів ІІІ взводу до військової частини А 0680, відвідування тренування бійців, знайомство з бойовим шляхом підрозділу у часи Великої Вітчизняної війни та експозицією Музею, присвяченою бойовим діям на території ДРА.

23 листопада 2013 року. Участь кадетів І взводу Дениса Діденка (IV місце) та Артура Малиновського (І місце) у Відкритому всеукраїнському турнірі з рукопашу гопак, м. Львів.

18 листопада 2013 року. Урок мужності, присвячений подвигу князя Олександра Невського, для кадетів І взводу за участі протоієрея Сергія Ткаченка.

21 листопада 2013 року. Участь кадетів І та ІІІ взводу Євгена Могильного, Олександра Хорошого, Миколи Заболотнєва, Євгена Єсипаки, Івана Баца, Арсена Алещенка у обласній конференції переможців заочних краєзнавчих експедицій.

10 листопада 2013 року. Участь кадетів ІІІ взводу Дмитра Ярошенка, Арсена Алещенко, Романа Ноздренка та Івана Буряченка у обласних змаганнях зі спортивного орієнтування.

9 листопада 2013 року. Екскурсія кадетів ІІІ взводу до музею ДЛА НАУ.

9 листопада 2013 року. Відзначення річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників пробними стрільбами зі спортивної зброї за участі кадетів І та ІІІ взводів.

28.10-03.11.2013 року. Осінні військово-спортивні збори в межах навчального закладу для кадетів І-ІІІ взводів.

25.10-01.11.2013 року. Участь кадетів І взводу Костянтина Зайцева та Богдана Гречука у тренувально-спортивному зборі зі скелелазіння, с. Форос, Крим.

22 жовтня 2012 року. Урочиста церемонія посвяти у кадети, вручення посвідчень та прийняття присяги учнями 7Б класу та новоприбулими учнями 6Б та 8Б класів.

10 жовтня 2013 року. І етап спортивно-патріотичної гри "Козацькі забави" для учнів 6-8 класів.

25 вересня 2013 року. Участь кадетів І взводу у роботі краєзнавчої студії «70 років форсування Дніпра» у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д. І. Чижевського.

19 вересня 2013 року. Участь кадетів ІІ взводу у презентації виставки військово-історичної мініатюри «Єлисаветградські військові прапори» у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д. І. Чижевського.

19 вересня 2013 року. Участь кадетів І та ІІ взводів у шкільному футбольному турнірі за програмою Олімпійського тижня.

6-17 вересня 2013 року. Участь кадета ІІ взводу Олега Пашкова у міжнародному молодіжному поході «Шляхами мужності та стійкості. На перевалах Кавказу».

17 вересня 2013 року. Екскурсія кадетів І взводу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Кіровоградській області.

10 червня 2013 року. Подорож кадетів І та ІІ взводів до історико-архітектурного заповідника - маєтку Раєвських у с. Розумівка Олександрівського району.

5 червня 2013 року. Від'їзд кадетів І та ІІ взводів до с. Високі Байраки Кіровоградського району.

15 травня 2013 року. Участь кадета ІІ взводу Юрія Храпаченка у відкритій першості з дзюдо, м. Світловодськ, І місце.

8 травня 2013 року. Участь кадетів І взводу у тематичному заході «Зірка Перемоги». Привітання ветеранів педагогічної праці зі святом Великої Перемоги.

7 травня 2013 року. Відвідування кадетами ІІ взводу пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни, привітання зі святом Великої Перемоги.

3 травня 2013 року. Участь кадета ІІ взводу Андрія Савіцького у фіналі обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», смт Новоархангельськ, І місце.

1-2 травня 2013 року. Участь кадетів І взводу у скаутському таборі «Чорноліська Січ».

29 квітня 2013 року. Участь кадетів І взводу у міському військово-патріотичному конкурс пісні і строю.

20 квітня 2013 року. Участь кадета І взводу Дениса Дуденка у всеукраїнському турнірі з українського рукопашу гопак, м. Ковель, ІІ місце.

18 квітня 2013 року. Участь кадетів ІІ взводу Олега Пашкова, Олега Бондарєва, Ярослава Грицачука, кадета І взводу Володимира Шевченка у чемпіонаті міста з техніки спортивного туризму, І місце.

17 квітня 2013 року. Участь кадетів І взводу у проекті «Я можу врятувати життя!» Всеукраїнської громадської організації «Український фонд «Здоров’я».

18 квітня 2013 року. Участь кадетів І взводу у рекламній акції до Дня Перемоги.

6-7 квітня 2013 року. Участь кадета ІІ взводу Юрія Храпаченка у відкритому чемпіонаті міста з дзюдо, ІІ місце.

28-29 березня 2013 року. Участь кадета ІІ взводу Артура Токарського у чемпіонаті міста з плавання, І місце.

27 березня 2013 року. Участь кадетів у зустрічі фан-клубу братів Клічків.

21 березня 2013 року. Посвята у кадети новоприбулих учнів, прийняття присяги.

16-17 березня 2013 року. Участь кадета І взводу Дмитра Кравчука у міжнародному турнірі з дзюдо, м. Снігурівка Миколаївської області, ІІІ місце.

16 березня 2013 року. Участь кадетів І та ІІ взводів у чемпіонаті області зі скелелазіння, ІІІ місце Артура Малиновського.

04 березня 2013 року. Тренінгові заняття «Формування почуття колективізму у кадетських взводах» для учнів-кадетів І та ІІ взводів.

25 лютого 2013 року. Кінолекторій «Україна – це звучить гордо», приурочений до Дня захисників Вітчизни, для учнів-кадетів І та ІІ взводів.

18 лютого 2013 року. Заняття дискусійного клубу за участі учнів-кадетів І та ІІ взводів «Поняття інтернаціоналізму через призму подій Афганської війни 1979-1989 рр.».

11 лютого 2013 року. Зустріч кадетів І взводу з воїном-інтернаціоналістом, членом Кіровоградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану капітаном запасу Юрієм Вікторовичем КОВРИГОЮ.

28 січня 2013 року. Заняття дискусійного клубу за участі учнів-кадетів І та ІІ взводів «Формування української політичної нації через призму подій під Крутами».

23 січня 2013 року. Зустріч кадетів з активістами київського військово-історичного клубу «172-й піхотний полк», присвячена річниці Кіровоградської визвольної операції.

22 січня 2013 року. Bідкрите заняття гуртка «Рукопаш гопак», приурочене відзначенню річниці Акту злуки УНР та ЗУНР.

26 грудня 2012 року. Урочиста церемонія посвяти у кадети новоприбулих учнів, вручення грамот учням за досягнення у спорті та громадській роботі, батькам за підтримку кадетського напрямку освіти.

17 грудня 2012 року. Bідвідування кадетами музею історії кіровоградської міліції, огляд експозиції, присвяченої землякам-міліціонерам, які воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій на території інших держав та правоохоронцям, які загинули при виконанні службових обов’язків.

12 грудня 2012 року. Зустріч кадетів з представниками відділу швидкого реагування «Сокіл» Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Кіровоградській області.

04 грудня 2012 року. Учнівська науково–практична конференція, присвячена 360-річчю заснування Чортомлицької Січі та історичній постаті Івана Сірка.

24 жовтня 2012 року. Урочиста церемонія посвяти у кадети, вручення посвідчень та прийняття присяги учнями 5Б та 7Б класів.

16 жовтня 2012 року. Нова сторінка в літописі школи-інтернату…

Пошук

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2019
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz