Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 04.10.2022, 03:00

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Хроніка подій кадетського життя | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Хроніка  подій  кадетського  життя

08 серпня 2018 року. Участь кадета ІV взводу Андрія Ісаєва у показовому виступі та майстер-класі з військово-спортивного хортингу в рамках спартакіади «Олімпійське літо» для вихованців ДЗВ «Дружба», Олександрійський р-н.

04-05 серпня 2018 року. Молодіжні збори «Таборівка на Козачому острові» в рамках Всеукраїнського проекту «Рейд – захист рідної Землі» за участю кадетів і ліцеїстів ІІ-V взводів Світлани Лукашової, Анни Леонової, Нікіти Мохура, Андрія Осипенка, Володимира Грицієнка, Андрія Чхеїдзе, Андрія Ісаєва, Кіровоградська обл..

07-14 липня 2018 року. Вишкіл у таборі «Юний доброволець» за участю кадета ІV взводу Андрія Ісаєва, Дніпропетровська обл.

06 липня 2018 року. Навчання з військово-десантної підготовки на базі 3-го полку спецпризначення за участю кадета ІV взводу Андрія Ісаєва та кадета V взводу Єгора Бондаря.

23-30 червня 2018 року. Літній табірний вишкіл, присвячений 26-й річниці від початку участі українських військових у міжнародних миротворчих операціях, за участю кадета ІV взводу Андрія Ісаєва та кадета V взводу Єгора Бондаря, Полтавська обл.

04-20 червня 2018 року. Заходи за програмою Літньої кадетської школи. День 1-й, день 2-й, день 3-й, день 4-й, день 5-й, день 6-й, день 7-й, день 8-й, день 9-й, день 10-й.

12 червня 2018 року. Урочистий кадетський випуск IV взводу.

03 червня 2018 року. Участь у чемпіонаті України зі скелелазіння серед вихованців закладів позашкільної освіти ліцеїстки ІІ взводу Вероніки Гебескул – ІІI місце у індивідуальному та ІI місце у командному заліку.

31 травня 2018 року. Урочистий ліцейський випуск ІІІ взводу.

27 травня 2018 року. Участь у «Kropyvnytskyi Half Marathon 2018» вихованців І передкадетського взводу Данила Єлецького – ІІІ місце на дистанції 1,8 км, Кирила Ярового – ІІІ місце на дистанції 500 м, Анатолія Кондрашова, Нікіти Строцького , АндріяГордєєва.

26 травня 2018 року. Участь кадета VІ взводу Євгенія Орлова у чемпіонаті Кіровоградської області з дзюдо – І місце.

25 травня 2018 року. Участь кадетів V-VІ взводів у чемпіонаті міста з військово-тактичних видів спорту «Кращий з кращих». Виконання нормативів кадетами Є. Бондарем, Р. Купінським, В. Куриленком, С. Половенком, Є. Рагулею, І. Сипченком, Д. Чумаченком, Я. Шаригою, Ю. Заводновим, Є. Христофоровим, Д. Рибаком, Р. Гурою, М. Гуцем, В. Мазуренком, В. Дарієм, Е. Костенком.

20 травня 2018 року. Участь вихованців І передкадетського взводу Андрія Молодцова, Івана Ставенка, Ігоря Паскаля, Дмитра Бідненка, Данила Єлецького, Миколи Дуденка у міському велопробігу з нагоди відкриття сезону.

19-20 травня 2018 року. Участь у Кубку області зі спортивного орієнтування, м. Світловодськ ліцеїсток ІІ взводу Єлизавети Соловйової – ІI місце у категорії Ж16 та Анни Леонової.

17 травня 2018 року. Участь кадетів ІV взводу у організації та суддівстві шкільних змагань «Спортивна родина».

16-17 травня 2018 року. Участь кадета VІ взводу Данила Брижака у Відкритому кубку Львова зі спортивної гімнастики – ІІ місце у командному заліку.

11-12 травня 2018 року. Мандрівка-розвідка кадетів ІІІ-ІV взводів до с. Суботці Знам'янського району.

11 травня 2018 року. Участь у відкритій першості міста з кікбоксингу ліцеїстів ІІ взводу Вадима Холявки – ІI місце у категорії 16-17 р., -65 кг та Ярослава Грицачука – ІI місце у категорії 14-15 р., -70 кг.

11 травня 2018 року. Передача через волонтерську групу Павла Кучеренка посилки для доставки бійцям в зоні бойових дій.

08 травня 2018 року. Вшанування меморіалу на честь випускників школи В. О. Тигняна, О. В. Погорілого та І. М. Правосудька, пам'ятних знаків на честь льотчика Петра Вересоцького та 30-річчя визволення Кіровограда від німецько-фашистських військ.

08 травня 2018 року. Відвідування МАРІЇ ПЕТРІВНИ МАЙДАНЮК членами волонтерського загону, вітання зі святом Перемоги.

04-07 травня 2018 року. Участь ліцеїстки ІІ взводу Аліни Рибченко у Кубку України з велосипедного туризму серед юнаків (12-17 років), Київська обл.

05 травня 2018 року. Участь вихованців І передкадетського взводу Андрія Молодцова, Івана Ставенка, Сергія Степаненка, Нікіти Строцького, Анатолія Кондрашова у заходах за програмою VІ музейно-туристичного фестивалю.

05 травня 2018 року. Профорієнтаційна екскурсія кадетів VІ взводу до Київського військового ліцею імені Івана Богуна в рамках Дня відкритих дверей. Зустріч з начальником ліцею Героєм України генерал-майором І. В. Гордійчуком.

04 травня 2018 року. Участь кадетів та ліцеїстів ІІ-V взводів у показовому вишколі в рамках міського військoвo-пaтріoтичного кoнкурсу стрoю тa пaтріoтичнoї пісні «Мaйбутнiй зaхисник Укрaїни».

24-29 квітня 2018 року. Участь вихованців І передкадетського взводу Миколи Дуденка, Дениса Козачкова, Руслана Лемського, Андрія Молодцова, Івана Ставенка, Кирила Ярового, Данила Єлецького та ліцеїстів ІІ взводу Олега Бондарева, Вероніки Гебескул, Володимира Грицієнка, Ірини Мілецької, Анастасії Мирзи, Аліни Рибченко, Єлизавети Соловйової, Михайла Саленка у багатоденному туристському поході за програмою ІХ чeмпіонату Кіровоградської області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.

28 квітня 2018 року. Участь кадетів IV-VІI взводів в урочистостях з нагоди сторіччя Української революції, с. Розумівкa Олексaндрівського рaйону.

27 квітня 2018 року. Участь кадетів та вихованців VІ-VІІ та I взводів у заходах в рамках Дня відкритих дверей у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» для учнів 9-х класів шкіл мікрорайону та їх батьків.

25-26 квітня 2018 року. Участь кадетів та ліцеїстів ІІ-VІI взводів у теоретичних та практичних заняттях з інженерно-саперної підготовки під керівництвом спеціалістів 3-го окремого полку спецпризначення.

25 квітня 2018 року. Профорієнтаційна екскурсія кадетів та ліцеїстів ІІ- V взводів до Військової академії, м. Одеса.

23 квітня 2018 року. Підсумки Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами – 2018» Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» - відзнака кадету IV взводу Єгору Христофорову у номінації «Шануємо, поважаємо, пам'ятаємо».

23 квітня 2018 року. Перегляд кадетами та ліцеїстами ІІ- VІ взводів концерту академічного ансамблю пісні і танцю Нацгвардії України, виставки спецзасобів та участь у програмі стрілецького батальйону військової частини 3011.

22 квітня 2018 року. Участь кадета VІ взводу Нікіти Шишкова у Кубку Кіровоградської області з лаотайських бойових мистецтв – ІI місце.

21 квітня 2018 року. Участь кадетів IV-V взводів у загальноміській акції «1000 дерев».

21 квітня 2018 року. Участь кадетів IV-VI взводів Сергія Рихнюка, Андрія Осипенка, Даниїла Чумаченка, Станіслава Половенка, Владислава Мазуренка, Іллі Поплавського, Іллі Іванова, Тараса Герасименка, Андрія Ісаєва у чемпіонаті Центрального регіону України з військово-спортивних багатоборств, м. Знам’янка.

18-20 квітня 2018 року. Участь лідерів шкільного самоврядування, активісток Міського парламенту дітей Олександри Пилипенко, Ірини Мілецької, Аліни Гонтар у XХІІІ Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому дню Землі – I місце у номінації «Громадська думка».

18 квітня 2018 року. Перегляд кадетами та ліцеїстами ІІ та V взводів патріотичної музичної вистави «Соколе мій - сонце моє» у БК «Авіатор» ЛА НАУ.

18 квітня 2018 року. Участь кадетів і вихованців I, ІV-VІI взводів у акції ДСНС «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності .

14 квітня 2018 року. Участь у чемпіонаті Кіровоградської області з велотуризму ліцеїсток ІІ взводу Вероніки Гебескул – II місце в дисципліні «Фігурне водіння велосипеду», Аліни Рибченко – II місце з велокросу, Анни Леонової – IІI місце з велокросу, Ірини Мілецької, Єлизавети Соловйової, вихованця І передкадетського взводу Віктора Лісняка.

14 квітня 2018 року. Тренування кадетів VІ взводу у спорткомплексі «FIGHT BAZA».

14 квітня 2018 року. Тренування кадетів V взводу на базі ЦОТП «Цитадель».

14 квітня 2018 року. Участь кадета VІ взводу Данила Брижака у Відкритому чемпіонаті Херсонської області зі спортивної гімнастики – І місце у багатоборстві за програмою майстрів спорту України.

12 квітня 2018 року. Участь команди «Кіборги» гуртка «Робототехніка» у складі кадетів VI взводу Іллі Іванова, Євгенія Голуба, Дмитра Бугери у змаганнях «РoбoСлалoм» в рамках IТ-фестивалю 4.0 на базi Льoтнoї академiї НАУ.

12 квітня 2018 року. Профорієнтаційна екскурсія ліцеїстів ІІ-ІІІ взводів до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВСУ в Кіровоградській області.

11 квітня 2018 року. Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» – ІІ місце кадета ІV взводу Сергія Рябка.

11 квітня 2018 року. Участь ліцеїстів ІІ взводу у презентації «Книги пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України» у Кіровоградській обласній універсальній бібліотеці iм. Д. I. Чижевського.

10 квітня 2018 року. Зустріч представників регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Кіровоградській області Олега Потьомкіна та Вікторії Драбиної з кадетами та ліцеїстами ІІ-IV взводів.

01 квітня 2018 року. Участь вихованця І передкадетського взводу Олексія Перекопського у ІІ відкритому турнірі СК «Спарта-17» з кіокушинкай карате, Олександрія – І місце.

01 квітня 2018 року. Участь вихованця І передкадетського взводу Данила Єлецького у 91-у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зоряні мости» – І місце у номінації «інструментальне музичне мистецтво».

01 квітня 2018 року. Участь кадетів і ліцеїстів ІІ-VІІ взводів у відкритому кубку з хортингу на честь воїнів Новомиргородщини – І місце Станіслава Половенка, ІІ місце Вадима Коверги, Даниїла Чумаченка, Андрія Дергунова, Аліни Рибченко, ІІІ місце Андрія Ісаєва.

Пошук

Календар
«  Октябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2022
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz