Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 09:49

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Кадровий склад | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Кадровий склад Центру позашкільного виховання «Оріон»



 
Балинська Олена Леонідівна,
директор ЦПВ.
Спеціальність: молодші класи та практична психологія. 
Керівник гуртка «Рукоділля».
У школі працює з 2010 року.
 

 
Іващенко Світлана Миколаївна,
педагог-організатор.
Спеціальність: культурно-просвітницька робота.
Керівник гуртка «Сокіл-Ерудит».
У школі працює з 2001 року.
 

 
Мілентій Наталія Володимирівна,
Спеціальність: початкове навчання та хореографія.
Керівник зразкового хореографічного ансамблю «Allegro».
У школі працює з 1996 року.
 

 
Мілентій Юрій Васильович,
Спеціальність: хореографія.  
Керівник зразкового хореографічного ансамблю «Allegro».
У школі працює з 2006 року.
 

 
Андрійченко Валерій Володимирович
Cпеціальність: історія, суспільствознавство, методист з виховної роботи.
Керівник гуртка «Сокіл».
У школі працює з 1995 року.


 
Кононенко Юлія Анатоліївна
Спеціальність: математика і фізика.
Керівник гуртка інформатики.
У школі працює з 2009 року.

null
 
Бахмат Наталія Іванівна
Спеціальність: математика, фізика, економіка.
Керівник гуртка «Робототехніка».
У школі працює з 2019 року.
 

 
Пугач Тетяна Геннадіївна
Спеціальність: музичне мистецтво.
Керівник вокального ансамблю «Домісольки». 
У школі працює з 2004 року.
 

 
Пустільнікова Лариса Олександрівна
Спеціальність: художнє оформлення.
Керівник гуртка «Юний художник».
У школі працює з 2000 року.


 
Томко Крістіна Іванівна
Спеціальність: технології та креслення, конструювання та моделювання одягу.
Керівник гуртка «Hand-made».
У школі працює з 2003 року.


 
Захаревич Вікторія Миколаївна
Спеціальність: хореографія.
Керівник хореографічного ансамблю «Драйв-dance».
У школі працює з 2014 року.
 

 
Єременко Олександр Сергійович
Спеціальність: спеціаліст з агрономії.
Учасник бойових дій
Керівник гуртка «Захист Вітчизни».
У школі працює з 2018 року.
 

 
Малина Роман Миколайович
Спеціальність:  педагогіка і методика середньої освіти. Історія.
Керівник гуртка «Захист Вітчизни». 
У школі працює з 2020 року.
 

 
Кондратов Денис Ігорович
Спеціальність: фізичне виховання.
Керівник гуртка «Хортинг». 
У школі працює з 2019 року.


 
          Керлсон Владислав Сергійович
          Спеціальність:
 технологічна освіта.
          Керівник гуртка «Умілі руки».

          У школі працює з 2020 року.
 

 
          Гейко Сергій Володимирович
          Спеціальність: історія та народознавство.
          Керівник гуртка «Історичне краєзнавство».
          У школі працює з 2019 року.


 
Горенко Євгеній Павлович
Спеціальність: фізичне виховання.
Керівник гуртка «Волейбол».
У школі працює з 2013 року.


 
Тимців Оксана Володимирівна
Спеціальність: фізичне виховання.
Керівник гуртка «Волейбол».
У школі працює з 2000 року.


 
Кравченко Олександр Миколайович
Спеціальність: фізичне виховання.
Керівник гуртка «Футбол».
У школі працює з 2000 року.


 
          Делюрман Олександр Вікторович
          Спеціальність: гнучкі комп'ютерізовані системи та робототехніка. Інженер комп'ютерізованих систем.
          Керівник гуртка «Юний фотограф».
          У школі працює з 2011 року.


 
          Мандрик Людмила Іванівна
          Спеціальність: педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче та декоративно-
          прикладне мистецтво.
          Керівник гуртка «Український сувенір».
          У школі працює з 2017 року.
 

 
Єрьомін Дмитро Сергійович
Спеціальність: педагогика і методика середньої освіти. Музична педагогіка і виховання.
Акомпаніатор.
У школі працює з 2016 року.


 
Гетя Валерій Миколайович
Спеціальність: керівник самодіяльного оркестру народних інструментів.
Акомпаніатор.
У школі працює з 2018 року.


 
Гаян Олена Миколаївна
Спеціальність: вчитель музики, етики, естетики та художньої культури.
Акомпаніатор.
У школі працює з 2019 року.
 

 
Кравченко Людмила Борисівна
Спеціальність: кравець верхнього одягу.
Костюмер.
У школі працює з 1997 року.

Пошук

Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2020
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz