Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Пятница, 30.09.2022, 13:47

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Акції учнівської молоді | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Акції  учнівської  молоді

04-05 серпня 2018 року. Молодіжні збори «Таборівка на Козачому острові» в рамках Всеукраїнського проекту «Рейд – захист рідної Землі» за участю кадетів і ліцеїстів ІІ-V взводів Світлани Лукашової, Анни Леонової, Нікіти Мохура, Андрія Осипенка, Володимира Грицієнка, Андрія Чхеїдзе, Андрія Ісаєва, Кіровоградська обл..

07-14 липня 2018 року. Вишкіл у таборі «Юний доброволець» за участю кадета ІV взводу Андрія Ісаєва, Дніпропетровська обл.

06 липня 2018 року. Навчання з військово-десантної підготовки на базі 3-го полку спецпризначення за участю кадета ІV взводу Андрія Ісаєва та кадета V взводу Єгора Бондаря.

23-30 червня 2018 року. Літній табірний вишкіл, присвячений 26-й річниці від початку участі українських військових у міжнародних миротворчих операціях, за участю кадета ІV взводу Андрія Ісаєва та кадета V взводу Єгора Бондаря, Полтавська обл.

04-20 червня 2018 року. Заходи за програмою Літньої кадетської школи. День 1-й, день 2-й, день 3-й, день 4-й, день 5-й, день 6-й, день 7-й, день 8-й, день 9-й, день 10-й.

25 травня 2018 року. Участь кадетів V-VІ взводів у чемпіонаті міста з військово-тактичних видів спорту «Кращий з кращих». Виконання нормативів кадетами Є. Бондарем, Р. Купінським, В. Куриленком, С. Половенком, Є. Рагулею, І. Сипченком, Д. Чумаченком, Я. Шаригою, Ю. Заводновим, Є. Христофоровим, Д. Рибаком, Р. Гурою, М. Гуцем, В. Мазуренком, В. Дарієм, Е. Костенком.

11 травня 2018 року. Передача через волонтерську групу Павла Кучеренка посилки для доставки бійцям в зоні бойових дій.

08 травня 2018 року. Вшанування меморіалу на честь випускників школи В. О. Тигняна, О. В. Погорілого та І. М. Правосудька, пам'ятних знаків на честь льотчика Петра Вересоцького та 30-річчя визволення Кіровограда від німецько-фашистських військ.

08 травня 2018 року. Відвідування МАРІЇ ПЕТРІВНИ МАЙДАНЮК членами волонтерського загону, вітання зі святом Перемоги.

05 травня 2018 року. Профорієнтаційна екскурсія кадетів VІ взводу до Київського військового ліцею імені Івана Богуна в рамках Дня відкритих дверей. Зустріч з начальником ліцею Героєм України генерал-майором І. В. Гордійчуком.

04 травня 2018 року. Участь кадетів та ліцеїстів ІІ-V взводів у показовому вишколі в рамках міського військoвo-пaтріoтичного кoнкурсу стрoю тa пaтріoтичнoї пісні «Мaйбутнiй зaхисник Укрaїни».

28 квітня 2018 року. Участь кадетів IV-VІI взводів в урочистостях з нагоди сторіччя Української революції, с. Розумівкa Олексaндрівського рaйону.

25-26 квітня 2018 року. Участь кадетів та ліцеїстів ІІ-VІI взводів у теоретичних та практичних заняттях з інженерно-саперної підготовки під керівництвом спеціалістів 3-го окремого полку спецпризначення.

25 квітня 2018 року. Профорієнтаційна екскурсія кадетів та ліцеїстів ІІ- V взводів до Військової академії, м. Одеса.

23 квітня 2018 року. Зустріч учнів 5В, 6В, 7В, 8В класів з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС Павлом Олександровичем Трапезніковим та Олександром Диким в обласній юнацькій бібліотеці.

21 квітня 2018 року. Участь кадетів IV-VI взводів Сергія Рихнюка, Андрія Осипенка, Даниїла Чумаченка, Станіслава Половенка, Владислава Мазуренка, Іллі Поплавського, Іллі Іванова, Тараса Герасименка, Андрія Ісаєва у чемпіонаті Центрального регіону України з військово-спортивних багатоборств, Знам’янка.

23 квітня 2018 року. Перегляд кадетами та ліцеїстами ІІ- VІ взводів концерту академічного ансамблю пісні і танцю Нацгвардії України, виставки спецзасобів та участь у програмі стрілецького батальйону військової частини 3011.

18 квітня 2018 року. Екскурсія до Музею авіації та космонавтики ЛА НАУ для учнів 2Б класу.

12 квітня 2018 року. Відзначення 57-ї річниці пілотованої космонавтики. Захід «Цікаві факти про космос і космонавтів» для учнів 3А та 4А класів, екскурсія до Музею авіації та космонавтики ЛА НАУ для учнів 3В класу.

11 квітня 2018 року. Участь ліцеїстів ІІ взводу у презентації «Книги пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України» у Кіровоградській обласній універсальній бібліотеці iм. Д. I. Чижевського.

01 квітня 2018 року. Участь кадетів і ліцеїстів ІІ- VІІ взводів у відкритому кубку з хортингу на честь воїнів Новомиргородщини.

26, 28 березня 2018 року. Відвідування членами учнівського самоврядування кімнати-музею Служби безпеки України в Кіровоградській області, музею авіації та космонавтики льотної академії НАУ в рамках проекту міського парламенту дітей «Моє професійне завтра починається сьогодні».

23 березня 2018 року. Екскурсія кадетів VІ взводу до пожежно-технічної виставки-музею Управління ДСНС України у Кіровоградській області.

22 березня 2018 року. Участь офіцера-наставника кадетського підрозділу О. П. Капчелі у роботі міської Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

22 березня 2018 року. Профорієнтаційна зустріч викладача Харківської національної академії Національної гвардії України ст. лейтенанта І. І. Височина з кадетами VI-VII взводів.

22 березня 2018 року. Зустріч ст. лейтенанта В. П. Кулика та військовослужбовців в/ч 3011 (стрілецького батальйону Нацгвардії України) з кадетами VI-VII взводів. Заняття «Завдання Національної гвардії. Особливості несення служби».

05 березня 2018 року. Зустріч військовослужбовця 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ Збройних сил України із вихованцями І передкадетського взводу.

22 лютого 2018 року. Передача через волонтерську групу Павла Кучеренка посилки для доставки бійцям в зоні бойових дій. Відеопривітання бійцям від вихованців І передкадетського взводу.

19 лютого 2018 року . Зустріч лейтенанта В. П. Кулика та військовослужбовців в/ч 3011 (стрілецького батальйону Нацгвардії України) з кадетами та ліцеїстами ІІ-VІІ взводів.

15 лютого 2018 року. Участь учнів 5-11 класів у заході «Ціна чужої війни» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Зустріч з учасниками бойових дій на території Республіки Афганістан полковником запасу Володимиром Олександровичем Смутком, у часи Афганської війни командиром десантно-штурмової роти, та Олександром Володимировичем Яковлєвим, колишнім солдатом-прикордонником.

12 лютого 2018 року . Відвідування учнями 5А та 4А класів народного музею «Визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників» при Кіровоградській гімназії ім. Тараса Шевченка.

10 лютого 2018 року . Участь кадетів ІV-V взводів у заходах з нагоди 120-річчя від дня народження отамана Холодноярської республіки Костя Пестушка-Степового (Блакитного).

12 лютого 2018 року. Профорієнтаційна зустріч ліцеїста-першокурсника Київського військового ліцею імені Івана Богуна Валерія Бондаренка з ліцеїстами ІІ взводу.

07 лютого 2018 року. Профорієнтаційна зустріч студентки Одеського державного університету внутрішніх справ Надії Кобець з кадетами ІV та VІІ взводів.

29 січня 2017 року. Участь кадетів та ліцеїстів ІІ-V взводів у мітингу з нагоди 100-річчя бою під Крутами та урочистому відкритті меморіальної дошки братам Шульгиним.

26 та 29 січня 2017 року. Відвідування учнями 6В класу та кадетами VI взводу народного музею «Визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників» при Кіровоградській гімназії ім. Тараса Шевченка.

26 січня 2018 року. Участь представників шкільного самоврядування у міській учнівській конференції з національно-патріотичного виховання «Пам'ятаємо їхні імена!». Доповідь Олександри Пилипенко «Наші сучасники – захисники української державності», у якій висвітлено факти біографії випускника школи-інтернату Володимира Олександровича Тигняна та заходи, що відбуваються у школі із вшанування загиблих воїнів.

25 січня 2018 року. Участь кадетів та ліцеїстів ІV-V та ІІ взводів у презентації в приміщенні міської ради документального фільму «Коли повернеться тато?» на підтримку родин полонених та звільнення з полону спецпризначенців Олександра Корінькова та Сергія Глондаря.

16 січня 2018 року. Відзначення Дня пам’яті загиблих захисників Донецького аеропорту.

08 січня 2018 року. Відвідування у лікарні та привітання з Днем визволення Кіровограда від нацистської окупації МАРІЇ ПЕТРІВНИ МАЙДАНЮК членами волонтерського загону.

02-05 січня 2018 року. Щорічні зимові багатодобові військово-тренувальні казармені збори на базі навчального закладу за участю 87 вихованців, кадетів та ліцеїстів І-VІІ взводів.

21 грудня 2017 року. Зустріч кадетів IV взводу з представниками Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на базі Кіровоградського обласного військкомату.

06 грудня 2017 року. Інформаційна година про утворення Української армії в 2Б класі, конкурс малюнків. Святкова програма-випробування для учнів 7В з нагоди Дня Збройних сил України.

06 грудня 2017 року. Урочисті збори кадетського підрозділу з нагоди відзначення Дня Збройних сил України. Зустріч із бійцями в/ч 3011 на чолі з заступником командира частини підполковником Юрієм Анатолійовичем Ізрайловим, волонтером, батьком загиблого воїна Євгена Бурка Володимиром Миколайовичем. Вшанування меморіалу загиблим випускникам школи, чествування матерів бійців, що брали участь у бойових діях.

05 грудня 2017 року. Акція волонтерського загіну «Зможемо – допоможемо!» зі збору подарунків для військових на Сході; участь у комплектуванні посилки громадськості міста.

24 листопада 2017 року. Передача волонтерській групі Павла Кучеренка гостинців, підготовлені учнями в рамках акції «Підтримай бойовий дух солдата».

24 листопада 2017 року. Єдина класна година із вшанування жертв голоду в Україні. Перегляд тематичних фільмів в рамках кадетського відеолекторію.

24 листопада 2017 року. Зустріч кадетів і ліцеїстів з членом місцевої філії харківського військово-історичного клубу «Спарта» Ігором Прилуцьким: знайомство із зразками середньовічної зброї, теоретичними основами та практикою традиційної стрільби з лука.

09 листопада 2017 року. Участь шкільної команди у змаганнях ІІ (міського) туру фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

14 жовтня 2017 року. Участь зведеного кадетського взводу у загальноміській ході «Рух патріотів» з нагоди Дня захисника України.

13 жовтня 2017 року. Єдина класна година до Дня захисників України. Презентація патріотичних коміксів «Кіборги. Початок. Том 2»

13 жовтня 2017 року. Вшанування меморіалу загиблим випускникам школи в рамках складання кадетської присяги учнями 6Б класу, новоприбулими десятикласники та новобранцями III-VI взводів.

12 жовтня 2017 року. До цього свята була приурочена Гра-розвага «Веселі козачата» у 1Б класі з нагоди Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

10 жовтня 2017 року. Участь зведеного кадетського взводу, командир старший ліцеїст Михайло Саленко, в урочистих проводах призовників на військову службу. Показовий виступ зі стройової підготовки та військово-спортивного хортингу.

09 жовтня 2017 року. Збір гостинців та сувенірів з природного матеріалу бійцям до Дня захисника України у співпраці з ГО «Серця матерів Кіровоградщини».

20 вересня 2017 року. ІІ етап військово-патріотичної спортивно-туристської гри-випробування «Козацькі забави» для учнів некадетських 5-8-х класів.

19 вересня 2017 року. І етап військово-патріотичної спортивно-туристської гри-випробування «Козацькі забави» для учнів 1-4-х класів.

29 вересня 2017 року. Вітання педагогам-ветеранам Владілені Володимирівні Сидоренко та Світлані Михайлівні Метельовій з нагоди Дня працівника освіти України.

27 вересня 2017 року. Участь кадетів VI взводу у заходах ІХ фестивалю молодіжної книги «Readerland – читай креативно!». Зустріч з представниками патрульної поліції, ДНСУ, ЦОТП «Цитадель».

16 вересня 2017 року. Участь зведеного кадетського підрозділу у міських урочистостях з нагоди Дня міста.

15 вересня 2017 року. Участь зведеного кадетського підрозділу у заходах Дня відкритих дверей у Кіровоградському центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Відкриті тренування з військово-спортивного хортингу.

15 вересня 2017 року. Передача представнику волонтерської групи Павла Кучеренка гостинців для бійців в зоні бойових дій, зібраних в рамках акції «Зможемо - допоможемо!».

08 вересня 2017 року. Відвідування учнями 3А класу музею КЛА НАУ.

01 вересня 2017 року. Вшанування святковою шкільною лінійкою меморіальної дошки на честь загиблих випускників навчального закладу Володимира Олександровича Тигняна, Ігора Миколайовича Правосудька, Олексія Валерійовича Погорілого.

24 серпня 2017 року. Участь зведеного кадетського підрозділу у міських урочистостях з нагоди Дня незалежності.

06-14 червня 2017 року. Кадетські військово-тренувальні польові збори для учнів кадетських та ліцейських класів.

08-12 червня 2017 року. Участь кадетів Нікіти Мохура, Андрія Осипенка, Андрія Чхеїдзе, старшого кадета Віталія Кохана, молодших сержантів Владислава Жабка (ройовий) та Надії Кобець (старший джура) у складі команди «Нічні кажани» школи-інтернату, ліцею «Сокіл» у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»/«Джура» - перемога у шести номінаціях та загальне І місце.

08 червня 2017 року. Урочисте відкриття обласного збору учасників Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за участю команди «Нічні кажани» та прапороносної групи школи-інтернату, ліцею «Сокіл»; хода та покладанням квітів в пам'ять загиблих учасників подій на майдані Незалежності.

01 червня 2017 року. Святкова лінійка «Неповторне свято юності»: перший кадетський випуск. Вшанування меморіалу загиблим випускникам школи.

21, 28 травня 2017 року. Тактичні тренування кадетів V взводу на базі ЦОТП «Цитадель».

21 травня 2017 року. Участь учнів школи у акції «Зможемо - допоможемо!» зі збору гостинців для бійців на Сході.

20 травня 2017 року. Спільне тренування кадетів ІІ взводу та ВГО «Сокіл» з інструктором - бійцем 17-го батальйону 57-ї бригади Віталієм Зеленим.

09 травня 2017 року. Вшанування пам’ятних знаків на честь визволителів Кіровоградщини, покладання квітів.

07 травня 2017 року. Тактичні тренування кадетів VІ взводу на базі ЦОТП «Цитадель».

05 травня 2017 року. Зустріч волонтерів-кадетів ІV взводу Андрія Ісаєва та Олексія Донця з партизанкою, ветераном ВВв Марією Петрівною МАЙДАНЮК, привітання з Днем Перемоги.

04 травня 2017 року. Участь учнів школи у флешмобі «Діти за мир!»: виступи ЗХА «Алегро» та Дениса Каплунова, 5А; конферанс ліцеїстів І взводу Юлії Мельник та Максима Брайченка; марш зведеного кадетського підрозділу перед зібранням.

04 травня 2017 року. Участь зведеного кадетського підрозділу у V міському військово-патріотичному конкурсі строю і пісні «Майбутній захисник України» - відзнака за найкраще виконання елементів стройового вишколу (на позаконкурсній основі).

03 травня 2017 року. Зустріч кадетів І-VІ взводів з головою ГО «Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель», керівником відокремленого підрозділу Федерації хортингу в Кіровоградській області О. В. Ковальчуком.

28 квітня 2017 року. Виготовлення вітальних листівкок для ветеранів – учасників міських святкових заходів з нагоди Великої Перемоги.

27 квітня 2017 року. Відвідування учнями 2А класу виставки «Чорнобиль: минуле, сучасне, майбутнє», присвяченою 31-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС, у Кіровоградському обласному художньому музеї; вшанування меморіалу «Жертвам Чорнобиля».

26 квітня 2017 року. Участь учнів 7В класу у екогодині «Чорнобиль. Гірка пам'ять і вічний біль» у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва.

26 квітня 2017 року. Участь кадетів ІІ та ІV взводів у громадській ході та пам'ятному мітингу з вшанування подвигу ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

18 квітня 2017 року. Участь кадетів ІІ-ІІІ взводів у практичних заняттях з інженерної (мінно-підривної) справи з інструкторами військової частини А 0680.

14 квітня 2017 року. Участь ліцеїстів ІІІ взводу у благодійній акції «Мирні гранати нашим солдатам» зі збору фруктів бійцям на блокпосту поблизу с. Авдіївка.

13-14 квітня 2017 року. Участь юнаків І взводу у бойових стрільбах з АК-47 на виконання навчальної програми з предмету «Захист Вітчизни».

13 квітня 2017 року. Участь зведеного підрозділу кадетів І-ІV взводів у навчальних стрільбах з пістолета Макарова та пістолета-кулемета Стєчкіна на полігоні військової частини А 0680 (с. Сасівка).

13 квітня 2017 року. Участь учнів школи у міському фестивалі «Великоднє диво»; передача подарунків військовослужбовцям третього полку спецпризначення та волонтерам громадської організації «Серця матерів» для бійців на Сході України.

06 квітня 2017 року. Участь кадетів І-ІІ взводів Артема Тарана, Олега Притиковського, Євгенія Привалова, Олега Пашкова, Олега Бондарева у Всеукраїнській акції «Посади дерево Миру» з висадки липової алеї.

16 березня 2017 року. Зустріч кадетів IV взводу з бійцем 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади Віталієм Зеленим.

15 березня 2017 року. Зустріч кадетами та ліцеїстами І-ІV взводів делегації п'ятого потягу єднання України «Труханівська Січ». Організація екскурсійно-показової програми «Військово–історико-духовно-патріотичне виховання. Ситуація та майбутнє» для учасників акції.

13 березня 2017 року. Участь зведеного підрозділу І-ІV взводів, командир взводу молодший сержант Максим Брайченко, у презентації практики викладання початкової військової підготовки в рамках виїзної апаратної наради міського голови.

01 березня 2017 року. Зустріч кадетів I-VІ взводів з військовослужбовцем 3-го окремого полку спеціального призначення ССО ЗСУ старшим солдатом Ярославом Зюнзею.

23 лютого 2017 року. Участь кадетів IІ взводу у заході в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва. Збір коштів на підтримку військових.

22 лютого 2017 року. Участь кадетів IІ, ІV взводів у Краєзнавчих студій «Два крила Левка Мацієвича» в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського з нагоди 140-річчя від дня народження Л. М. Мацієвича.

20 лютого 2017 року. Участь зведеного підрозділу І-ІV взводів, командир взводу молодший сержант Максим Брайченко, у презентації військово-патріотичної паралелі в рамках семінару «Нова українська школа в Кропивницькому» для директорів шкіл міста.

20 лютого 2017 року. Зустріч кадетів ІV взводу з лейтенантом патрульної поліції Оксаною Білобровою, профорієнтаційно-профілактична бесіда.

19 лютого 2017 року. Тренування кадетів VI взводу на базі Центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель». Заняття з тактики.

13 лютого 2017 року. Участь кадетів та ліцеїстів І-VІ взводів у зустрічі з командиром снайперської роти 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ Артуром Олеговичем Дяченком. Вручення листівок і сувенірів для передачі військовим на Сході.

11 лютого 2017 року. Участь кадета IІ взводу Артура Токарського у III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання – диплом IІІ ступеня.

09 лютого 2017 року. Участь учнів 8-9-х класів у творчій зустрічі з черкаським літератором Валерієм Макеєвим, який презентував власні твори про події війн на Сході у обласної бібліотеці ім. Д. Чижевського.

06 лютого 2017 року. Участь кадетів ІV взводу у заходах Льотної академії НАУ з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Норвегія.

27 січня 2017 року. Участь учнів 9-х класів у патріотичному відео-уроці з показом документального фільму «Воїни духу» про учасників бойових дій на Сході.

31 січня 2017 року. Участь кадетів та ліцеїстів І-VІ взводів у флешмобі «22 Pushup Challenge» на підтримку учасників бойових дій з посттравматичним синдромом.

29 січня 2017 року. Участь кадета ІІ взводу молодшого сержанта Владислава Жабка та ліцеїста І взводу молодшого сержанта Надії Кобець у мітингу із вшанування пам'яті героїв Крут, Ковалівський парк.

29 січня 2017 року. Участь кадетів і ліцеїстів І-ІІ взводів Михайла Саленка, Андрія Аксентьєв, Олексія Москаленка, Дмитра Красюка, Дениса Дуденка у ході та мітингу ВГО «Сокіл» із вшанування пам'яті героїв Крут.

27 січня 2017 року. Єдина класна година для учнів 1-11-х класів із вшанування пам'яті жертв Голокосту.

26 січня 2017 року. Участь учнів 8-10-х класів у Всеукраїнській вікторині «Від Київської держави (Русі-України) до революції гідності».

16 грудня 2016 року. Участь учнів у благодійному ярмарку Ротарі-клубу з метою збору коштів на новорічні подарунки дітям, чиї батьки загиблі або були поранені під час виконання військового обов’язку.

14 грудня 2016 року. Участь кадетів та ліцеїстів І-ІІІ взводів у заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

07 грудня 2016 року. Участь ліцеїстів І та ІІІ взводів у міському військово-спортивному турнірі «Україна – єдина країна» з нагоди Дня Збройних сил України - ІІ місце.

06 грудня 2016 року. Кадетські урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Присвоєння чергових звань кадетам і ліцеїстам.

05 грудня 2016 року. Краєзнавча екскурсія містом «Стежками бойової слави» учнів передкадетського 5Б класу з нагоди Дня Збройних сил України.

05 грудня 2016 року. Участь кадетів і ліцеїстів з представниками патрульної поліції міста в рамках Всеукраїнського тижня права.

20 січня 2017 року. Єдина класна година з нагоди Дня соборності України.

19 січня 2017 року. Екскурсія учнів 9А класу до народного музею «Визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників» при гімназії ім. Тараса Шевченка.

06 січня 2017 року. Інформаційна година з нагоди річниці визволення Кіровограда від фашистських окупантів, проведена для учасників зимових військово-тренувальних кадетських зборів.

06 січня 2017 року. Лекція очільника Кіровоградського обласного осередку ВГО «Сокіл» депутата міськради Геннадія Маламена «Видатні постаті в історії Україні: Богдан Хмельницький» для учасників зимових військово-тренувальних кадетських зборів.

5-6 січня 2017 року. Екскурсія учасників зимових військово-тренувальних кадетських зборів до розташування стрілецького батальйону в/ч 3011 Нацгвардії, зустріч з молодшим лейтенантом Сергієм Капатіловим, підполковником Ю. П. Ізрайлов.

05 січня 2017 року. Лекція командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» капітана В. Г. Шевченка про особливості служби у підрозділі.

05 січня 2017 року. Екскурсія учасників зимових військово-тренувальних кадетських зборів до розташування в/ч 2336 Сил спеціальних операцій ЗСУ, зустріч з майором ЗСУ П. М. Гарасим'яком.

04 січня 2017 року. Практичне заняття з військової підготовки, проведені для учасників зимових військово-тренувальних кадетських зборів військовослужбовцями 3-го окремого полку спеціального призначення 32-го армійського корпусу (військова частина А-0680).

30 грудня 2017 року. Передача через волонтерів ГО «Серця матерів Кіровоградщини» різдвяних листівок і сувенірів бійцям на Схід.

16 грудня 2016 року. Передача через волонтерів ГО «Серця матерів Кіровоградщини» та групи Павла Кучеренка учнівських гостинців (листівок, сувенірів, ялинкових прикрас, домашньої консервації) до Дня святого Миколая бійцям на Схід.

14 грудня 2016 року. Участь кадетів та ліцеїстів І-ІІІ взводів у заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

13 грудня 2016 року. Виготовлення новорічних прикрас і сувенірів для літніх людей – мешканців Київського геріатричного пансіонату.

12 листопада 2016 року. Участь кадета ІІ взводу Андрія Аксентьєва у чемпіонаті міста з тхєквондо (ВТФ), присвяченому Дню Збройних сил України та третьому полку спеціального призначення - ІІ місце.

07 грудня 2016 року. Шкільний турнір з піонерболу з нагоди Дня Збройних сил України, проведений обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

07 грудня 2016 року. Участь шкільної збірної у міському військово-спортивному турнірі «Україна – єдина країна» з нагоди Дня Збройних сил України - ІІ місце.

06 грудня 2016 року. Кадетські урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Присвоєння чергових звань кадетам і ліцеїстам.

05 грудня 2016 року. Краєзнавча екскурсія містом «Стежками бойової слави» учнів 5Б класу з нагоди Дня Збройних сил України.

25 листопада 2016 року. Урок пам'яті в 1-11-х класах «З присвятою замордованим голодом…».

20 листопада 2016 року. Участь кадетів IІ-V взводів у пішохідному фотоквесті «Iменa герoїв нa кaртi нaшoгo мiстa» - ІІ місце.

12 листопада 2016 року. Участь учня 3В класу Володимира Рудченка у ІІ відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо пам‘яті Героя України Дмитра Максимова, Київ - ІІ місце.

11 листопада 2016 року. Участь учнів 1-11 класів у благодійній акції «Підтримай бойовий дух захисників» зі збору фруктів, продуктів, малюнків, сувенірів та необхідних речей для військових, що перебувають на передовій.

10 листопада 2016 року. Зустрів учнів 2В та 7В класів з військовослужбовцем міської пожежної частини ГУМНС України О. М. Логвин в рамках Тижня знань пожежної безпеки.

03 листопада 2016 року. Екскурсія кадетів IV взводу до Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.

18-20 жовтня 2016 року. Участь кадетів і ліцеїстів І-IV взводів у Всеукраїнсьокму форумі українських патріотичних справ учнівської молоді «Ми – Українці!», Київ.

17 жовтня 2016 року. Участь кадетів і ліцеїстів І та IІІ взводів у міському етапі військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл» («Джура») - I місце.

13 жовтня 2016 року. Участь кадетів в урочистостях КЛА НАУ з нагоди Дня захисника України.

13 жовтня 2016 року. Урочисте складання учнями 10 та 6Б класу та новобранцями інших взводів кадетської присяги.

13 жовтня 2016 року. Зустріч учнів 5В класу з військовослужбовцями ЗСУ старшинами Андрієм Миколайовичем Куженком та Андрієм Григоровичем Гончаренком в рамках західу «Свою Україну любіть!».

12 жовтня 2016 року. Відкритий виховний захід у 2А класі «14 жовтня - День українського козацтва».

12 жовтня 2016 року. Виготовлення учнями початкових класів вітальних листівок бійцям з нагоди Дня захисника України в рамках співпраці з волонтером «Української варти» Ю. Ф. Мартинюк-Жосан.

04 жовтня 2016 року. ІІ етап спортивно-туристичної гри «Козацькі забави» за участю 5-9-х некадетських класів.

06 жовтня 2016 року. Участь в ролі волонтерів на етапах міського квесту «Ігри патріотів» представників шкільного самоврядування.

20 вересня 2016 року. І етап спортивно-туристичної гри «Козацькі забави» за участю 1-4-х класів.

02 вересня 2016 року. Участь у міському конкурсі-огляді музеїв загальноосвітніх закладів. Грамота управління освіти КМР «За втілення засобами музейної педагогіки національно-патріотичних ідей у навчально-виховний процес».

01 вересня 2016 року. Перегляд кадетами та вихованцями І-VI взводів виставки озброєння та спорядження, що використовується під час виконання повноважень бійцями роти поліції особливого призначення при ГУНП в області.

01 вересня 2016 року. Єдиний перший урок в 1-11-х класах «Щоб у серці жила Батьківщина», присвячений 25-й річниці незалежності України.

01 вересня 2016 року. Вшанування учасниками святкової лінійки меморіалів на честь випускників школи Володимира Олександровича Тигняна, Ігоря Миколайовича Правосудька, Олексія Валерійовича Погорілого.

Пошук

Календар
«  Сентябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2022
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz