Вівторок, 13.11.2018, 01:12

Головна » 2012 » Жовтень » 31 » Зустрічі з мистецтвом
Зустрічі з мистецтвом

На час осінніх канікул в стінах школи залишилося небагато дітей, проте турботою вихователів є зробити їх відпочинок цікавим і змістовним. 29 жовтня зведена група побувала у художньому музеї. Діти залюбки вдивлялися у твори мистецтва, насолоджувалися красою пейзажів і портретів, дізнавалися про художників та прийоми живопису. Для багатьох це було не перше відвідування мистецької установи, а от п’ятикласник Олег Пашков потрапив до картинної галереї вперше і з цікавістю розпитував екскурсовода про експоновані твори. Вихователю О. В. Яковлевій було дуже приємно бачити, що Олег легко орієнтувався в темі й сам багато чого міг розповісти про мистецтво. Молодець!

Вихованці Олени Володимирівни часті гості закладів культури. 24 жовтня учні 3А кл. – активні учасники вокального ансамблю «Даринка» (кер. Т. В. Гаврилова) побували на концерті кращих дитячих колективів – переможців фестивалю «Степові джерела» у обласній філармонії. Діти насолоджувалися творчими досягненнями у напрямах сольного, хореографічного мистецтва, народної та сучасної музики зразкових та народних колективів i намагалися перейняти майстерність досвідчених виконавців.
   А вільний час перед концертом діти із задоволенням провели у Ковалівському парку. Малюки милувалися красою осіннього пейзажу, із захопленням спостерігали за білочками, дружно грали та відмінно відпочили у чудовому містечку, подарованому «майдансерами».
Діти повернулися до школи сповнені незабутніх вражень.
  Дякуємо мистецьким установам міста за приємні зустрічі, неоціненний внесок у естетичний та духовний розвиток підростаючого покоління.
Переглядів: 315 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2012  »