Четвер, 18.01.2018, 16:53

Головна » 2011 » Квітень » 22 » Тиждень безпеки життєдіяльності
Тиждень безпеки життєдіяльності

В школах міста з 18 по 22 квітня проводився тиждень безпеки життєдіяльності "Цивільна оборона - добрі знання, швидка дія, право на життя". В рамках цієї акції військовослужбовці МНС проводили зустрічі з кіровоградськими школярами. Завітали вони і до нашого закладу. 19 квітня співробітники МНС спілкувалися зі школяриками 1Б кл. (класовод В. М. Кириченко).
    Весело й невимушено першачки брали участь у бесіді, відгадували загадки, реагували на дотепні віршики. Розповідь рятувальників про пожежі та землетруси, правила поводження з електро- та газовими приладами була доступною і цікавою для дітей, тому вони із задоволенням відповідали на питання гостей і самі цікавилися спецтехнікою, іншими особливостями рятувальної служби.
    А до старшокасників шкільний терапевт Л. С. Шуліка запросила спеціаліста Центру здоров'я підліткового лікаря нарколога І. М. Шкоду. Ірина Михайлівна має сина-підлітка і з власного досвіду добре знає, які проблеми є найбільш актуальними для 8-10-класників. Розповідь про шкідливий впив та наслідки куріння, вживання наркотичних та алкогольних речовин на організм, що росте, була образною і емоційною, тому викликала справжню увагу і цікавість слухачів, змусила багатьох замислитися. Сподіваємось, що враження, отримані підлітками, не будуть швидкоплинними і допоможуть учням зробити вірний вибір між стравжніми і уявними цінностями.

В цікавій формі було проведено захід пізнавального характеру в 3Б класі. 21 квітня старша медсестра О. В. Бондарева спілкувалася с дітьми на тему «Гігієна харчування. Роль окремих продуктів харчування у зниженні вмісту радіонуклідів в організмі. Вітаміни як засіб підвищення стійкості організму до дії радіації, профілактики захворювань». Спочатку учні виконали завдання в зошиті, класифікуючи продукти харчування за типами. Потім Ольга Володимирівна розповіла дітям про аварію на ЧАЕС, її наслідки та шляхи потрапляння радіонуклідів в організм. Із задоволенням третьокласники брали участь у вікторині «Вітаміни як засіб підвищення стійкості організму» та в грі «Овочі та фрукти, багаті на поживні речовини», а потім по групах розв’язували ребуси на тему «Профілактика захворювань». Дякуємо шановному фахівцю за зусилля, спрямовані на виховання в учнів свідомого ставлення до власного здоров'я.

А 22 квітня Ольга Володимирівна разом з іншими медпрацівниками, викладачами та учнями школи брала участь у навчаннях з цивільної оборони. Вона інструктувала санпости старшокласників щодо надання першої долікарської допомоги постраждалим.
     Під час навчань відбулася учбова евакуація учнів школи за межі території, тренінг з безпечного розпалювання багаття та правил гасіння пожежі вогнегасниками різних типів, військово-прикладна естафета старшокласників. Кращими з накладання шини на зламану кінцівку, вдягання протигазу та транспортування постраждалого виявилася команда 10 класу.

Підбиваючи підсумки навчань, директор школи С. Д. Сторчаус висловив задоволення організованими і чіткими діями учнів усіх ланок, зауваживши, що восьми- і дев'ятикласники ще мають простір для вдосконалення в плані дисціпліни. Сергій Дмитрович подякував штабу навчань, очолюваному В. В. Бреус та О. М. Кравченком, а також учням, які допомагали в їх проведенні: Олексію Погорілому, Володимиру Тюріну, Денису Литвиненку, Павлу Васильєву, Михайлові Наманюку. Також під час шикування старшокласників відбулося нагородження команд і окремих учасників змагань "Нумо, хлопці!" та "Ти зможеш, якщо зміг я!". Вітаємо!

Переглядів: 429 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2011  »