Вівторок, 13.11.2018, 01:41

Головна » 2011 » Вересень » 15 » Знайомство з успіхами митців та аматорів Єлісаветградщини
Знайомство з успіхами митців та аматорів Єлісаветградщини

З метою спонукання старшокласників до вивчення історії рідного краю, залучення їх до краєзнавчої роботи координатор учнівського самоврядування В. В. Андрійченко організував 14 вересня відвідування групою учнів 10-11 класів Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського. Приводом для культпоходу цього разу стала презентація у відділі краєзнавства книги „Из истории еврейской общины Елисаветграда-Кировограда: Документы, воспоминания, факты», виданої у 2011 році тиражем усього 50 примірників. Укладачем книги є Г. С. Рожинський, уродженець Кіровограда, ветеран Великої Вітчизняної війни, педагог за фахом, активіст та бібліотекар общини. За відгуками учнів, розповідь Григорія Семеновича про відомих у краї діячів культури, мистецтва, медицини, педагогіки надзвичайно зворушила слухачів і по-справжньому зацікавила їх історією рідного міста.
   Також відбулося знайомство з іншими членами ініціативної групи, що була задіяна у підготовці збірки. Окрім того, що видання є корисним і інформативно насиченим, для нас воно цікаве ще й тим, що в ньому згадується ім'я колишньої випускниці, а тепер педагога школи-інтернату Наталії Володимирівни Мілентій як одного з організаторів і перших учасників відомого в Україні ансамблю єврейського танцю «Яхад».
   Від імені учасників заходу члени учнівського парламенту Наталя Барабуля і Ганна Лісай дякують авторам книжки за цікаву презентацію і визнають, що із задоволенням і в подальшому братимуть участь у спілкуванні з цими талановитими людьми.
   Також дякуємо співробітникам бібліотеки за можливість залучитися до культурної і духової спадщини громади Єлісаветграда.
Переглядів: 257 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2011  »