Неділя, 27.05.2018, 02:12

Головна » 2018 » Квітень » 19 » Знайомство з роботою оперативно-рятувальної служби
Знайомство з роботою оперативно-рятувальної служби

18 квітня у рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності працівники Управління ДСНС в області та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області провели у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Захід був спрямований на навчання учнів алгоритму дій у різних надзвичайних ситуаціях, формування у дітей навичок неухильного дотримання правил поведінки у екстремальних ситуаціях.

Рятувальники продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки, залюбки поспілкувались з учнями на теми безпеки, розповіли про особливості рятувальної справи. Учні роздивилися пожежний автомобіль, його оснащення і можливості, спостерігали за діями фахівців з розгортання рукавної лінії та подачу води під час показового пожежогасіння.
   Під час розважальної частини програми учням молодшої та середньої ланок було запропоновано на швидкість приміряти бойовий одяг та спеціальний захисний костюм рятувальника, навчитися правильно користуватися протигазом. Діти із завзяттям змагалися, емоційно реагували на виступи своїх однокласників, щиро вітали переможців.

У спілкуванні з дітьми рятувальники звернули увагу на правила безпечної поведінки під час прийдешніх свят та у повсякденному житті. Школярі добре засвоїли матеріал та жваво відповідали на запитання про безпеку життєдіяльності. Спеціалісти переконалися, що до питань безпеки дітей у навчальному закладі ставляться з належною відповідальністю.
Переглядів: 28 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2018  »