Неділя, 18.11.2018, 00:36

Головна » 2011 » Червень » 3 » Знайомство з екзотичними тваринами
Знайомство з екзотичними тваринами
   2 червня вихованці інтернату, які відпочивають у пришкільному таборі «Сокіл», потрапили у «джунглі». Запорізька виставка «Джунглі парк», організована в 1998 році на базі домашньої колекції живих екзотичних тварин, на даний час вважається однією з найбільших пересувних зоологічних виставок в Україні. Вона вже відвідала більшість областей України, і майже в кожному пункті її перебування організатори влаштовують безкоштовні екскурсії для дітей соціально вразливих категорій. Отримали таке запрошення від директора виставки А. Л. Марокко і 30 наших вихованців.
    Видове різноманіття колекції становить більш ніж до 100 різних видів тварин: від гігантських багатоніжок і павуків до приматів, таких як котячий лемур і бурий капуцин, і продовжує поповнюватися. Організатори пишаються тим, що їхні вихованці містяться в умовах, максимально наближених до природного перебування: у кожного - індивідуальний мікроклімат (температура, вологість, ультрафіолетове опромінення, зміна дня і ночі і т.д.), збалансовано підібраний раціон харчування, що включає різні природні мікроелементи та вітаміни, всі тварини оточені турботою і увагою з боку співробітників.
    Це помітили і наші екскурсанти, тому спілкування з тваринами викликало в них лише позитивні емоції і приємні спогади. Свої враження вони намагалися передати в малюнках, що створили на занятті з образотворчого мистецтва, яке «по слідах» провела Л. О. Пустільнікова. Як бачите, найбільше дітям сподобалися найрізноманітніші папужки, а ота істотка з рожевими вушками - шиншила.
    Дякуємо організаторам виставки за можливість наблизитися до живої природи в пізнавальному і емоційному плани, за безліч позитивних вражень, отриманих нашими вихованцями!

Переглядів: 236 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2011  »