Вівторок, 20.02.2018, 18:50

nadegdab

Головна » 2018 » Січень » 18 » Знайомство з експозицією галереї
Знайомство з експозицією галереї

У рамках Тижня естетичного виховання, що триває у школі, вихователь 2Б класу Т. В. Кулікова організувала для своїх підопічних екскурсію до приватної галереї «Єлисаветград». Діти із цікавістю переглянули виставку робіт українських художників-реалістів. Екскурсія показала, що зусилля класного керівника і вихователя з художнього виховання учнів не були марними: діти впевнено розрізняли картини різних жанрів, називали портрети, пейзажі тощо, чим певною мірою здивували співробітників галереї.

З великим задоволенням другокласники оглянули експозицію робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щаслива дитина - квітуча Україна». Позитивні враження і яскраві емоції викликали казкові птахи і дивовижні квіти, фантастична корова і дельфін, малюнки з українськими соняшниками і численні зображення українок і українців. Побачені роботи надихнули другокласників на участь у наступному конкурсі.

У супроводі екскурсовода діти знайомилися з експонатами, пов'язаними з історією нашого міста: архівними документами, старими фотографіями тощо. Учням сподобалося роздивлятися старі монети і банкноти, ордена, значки і медалі радянського періоду, їх здивували датовані ХІХ сторіччям паспорт і похвальні листи. Діти уважно слухали пояснення спеціаліста та жваво розпитували про все, що бачили: колекції фотоапаратів і кінокамер, грамофони і патефони тощо. Дякуємо працівникам галереї за гостинність та бажання задовольнити дитячу цікавість!
Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2018  »