Вівторок, 19.06.2018, 03:44

Головна » 2018 » Травень » 28 » Змагання з військово-прикладних видів спорту
Змагання з військово-прикладних видів спорту

25 травня Кіровоградська обласна федерація військово-спортивного хортингу України та Центр оперативно-тактичної підготовки «Цитадель», голова О. В. Ковальчук провели чемпіонат міста з військово-тактичних видів спорту «Кращий з кращих». За пропозицією відділу сім’ї та молоді управління молоді та спорту міської ради та міського управління освіти програма змагань була доповнена випробуваннями молодіжної теренової спортивно-патріотичної гри «Звитяга». Головною метою заходу було заохочення молоді до вивчення військової справи, тактики дій, спрямованих на захист рідного краю, формування рішучості, мужності, бійцівських рис характеру.

У змаганнях, що проходили на базі НВО№18, брав участь зведений кадетський підрозділ з наставниками – керівниками гуртка «Сокіл» В. В. Андрійченком та гуртка «Хортинг» Г. В. Андрійченком та молодшим інструктором ЦОТП «Цитадель» молодшим сержантом Андрієм Ісаєвим. Святкове шикування урочисто відкривала прапороносна група із штандартом кадетського підрозділу, яка продемонструвала зразковий стройовий вишкіл.
   Усі кадети успішно виконали нормативи долання дистанції п’яти етапів: крос на 1000 метрів, віджимання в упорі лежачи, присідання та згинання/розгинання тулубу, біг на 500 метрів, практичне завдання з першої домедичної допомоги, транспортування пораненого, збирання/розбирання автоматичної зброї на швидкість, кидання гранати з положення «із укриття», стрільба з місця стоячи на відстані 30 метрів по нерухомій цілі, виконання комплексу вправ з нападу та самозахисту без зброї та зі зброєю.

За підсумками змагань кадети V взводу Є. Бондар, Р. Купінський, В. Куриленко, С. Половенко, Є. Рагуля, І. Сипченко, Д. Чумаченко, Я. Шарига, Ю. Заводнов, Є. Христофоров, Д. Рибак, Р. Гура, М. Гуць, В. Мазуренко, В. Дарій, Е. Костенко були урочисто нагороджені дипломами та відзнаками – форменими беретами. Дякуємо учням та їх наставникам за гідне представлення навчального закладу.
Переглядів: 11 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »