Середа, 17.01.2018, 04:06

Головна » 2011 » Вересень » 2 » Здрастуй, школо!
Здрастуй, школо!

Ось і закінчилось ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, ми б і не повірили в це, адже зелень дерев ще така свіжа, а небо – таке пронизливо синє й високе. Проте вчора для всіх школярів розпочалася нова захоплююча мандрівка дивовижною Країною Знань. Зазвичай головними дійовими особами першовересневого свята є першачки, але цього року шкільна лінійка вітала оплесками одинадцятикласників та їх наставниць – Ольгу Михайлівну Морозову і Олену Володимирівну Яковлєву, яка с першого класу супроводжує випускників 2012 року стежиною шкільного життя.

З першими привітальними словами до школярів звернувся директор школи С. Д. Сторчаус. Сергій Дмитрович вручив Похвальні листи відмінникам навчання за наслідками минулого навчального року:
   третьокласникам Данілу Шамро, Анні Татарчук, Анастасії Мирзі, Олександрі Дехтяр, Вікторії Сафроновій;
   учням 4 класу Анастасії Головко, Євгену Єсипаці, Вадиму Заболотному, Оксані Нєлєпі;
   п’ятикласницям Юлії Мельник і Христині Кім;
   учню 6 класу Івану Пушкаренку;
   семикласникам Наталії Вакуленко і Олені Кравчук;
   цьогорічному випускнику Артему Чорному.
   Свої нагороди отримали учасниці обласного етапу VIIІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини» Оксана Нєлєпа і Анна Грязних, його лауреат Анастасія Тимошенко, а учасниця фіналу в «Артеці» Дарина Ніколаєва виборола не тільки надзвичайно яскравий диплом для себе, а й Подяку від організаторів для своїх батьків. Вітаємо!

Потім отримали слово шкільні «іменинники» - першокласники, яких вивели на святкову лінійку класні керівники Людмила Вільгельмівна Гаврилюк і Людмила Миколаївна Бесараб та вихователі Олена Володимирівна Мартиненко і Ольга Миколаївна Руденко. Вони «обіцяли не лінитись, тільки на "дванадцять" вчитись, разом з сонечком вставати, щоб у школу не проспати». А учасники вокального ансамблю «Даринка» (кер. Т. В. Гаврилова) в подарунок малюкам виконали «Пісню про Україну».

Нове поповнення шкільної родини привітали випускники, які жартома побідкалися, що «вже не можна пустувати, бити в вікнах шибочки: з кого ж будуть приклад брати жовтороті первачки?». Вони подякували за ласку і турботу, за дане на землі життя своїм найдорожчим батькам. До привітань приєдналися всі учні і подарували квіти любим учителям, вихователям, працівникам школи. А коли пролунав Перший дзвоник, одинадцятикласники вручили подаруночки маленьким школярикам і провели їх на перший урок рушниковою стежиною, що її створили для них батьки.
   Всіх учнів школи-інтернату вітаємо з початком нового навчального року! Хай він стане для вас новою сходинкою, що сприятиме здійсненню планів і мрій.

Дякуємо всім нашим вірним друзям, що розділили з нами радість цієї святкової події: методисту центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Тетяні Анатоліївні Шаповаловій, гостю зі Сполучених Штатів Вільяму Тейту, заступнику начальника управління кадрового забезпечення УМВС в області Олександру Володимировичу Колтку та заступнику начальника Кіровоградського МВ УМВС в області Дарині Сергіївні Жаліс, солістці обласної філармонії Іванні Неділенко за чудову пісню, батькам, від імені яких школярів вітала родина Шраменків, а також чарівним ведучім свята Насті Тімошенко, Віті Губановій, Насті Коломієць, Н. В. Мілентій, О. Л. Балинській та С. О. Стас, які його підготували. Всім-всім велике спасибі!

Переглядів: 468 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2011  »