Вівторок, 16.01.2018, 16:17

Головна » 2011 » Червень » 1 » Здрастуй, літо!
Здрастуй, літо!

В перший день літа вихованці школи-інтернату святкували відкриття пришкільного табору відпочинку. До цієї події долучилися не тільки діти-сироти, для яких його було організовано, а й ті учні 5-8 класів, що проходять навчально-виробничу практику.
   Розважальну програму, над сценарієм якої працювали керівники гуртків ЦПВ «Оріон» (кер. О. Л. Балинська), вели Віка Губанова і Настя Тімошенко. З вокальним привітанням до присутніх звернулися Оксана Нєлєпа і Руслана Риженко (кер. Т. В. Гаврилова). Незвичайний конкурс зі створення малюнків ниточкою провела Н. Г. Курікова, вчителі фізкультури разом з В. В. Андрійченком залучили всіх моторних і активних до спортивних естафет, а традиційний конкурс малюнку на асфальті пройшов під керівництвом Л. О. Пустільнікової.

У продовження програми святкування діти отримали запрошення відвідати заходи, що проводили наші друзі: 20 учнів стали учасниками конкурсів і глядачами концерту в Будинку дитячої та юнацької творчості, а Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації організувало для 34 сиріт та дітей, що залишилися без батьківського піклування, перегляд чудового мультика «Тачки» в кинотеатрі "Портал" з дуже доречним у літню спеку частуванням морозивом.

Незабутньою була подорож до Країни мрій, куди запросила учасників хореографічного ансамблю «Алегро» та інших гуртківців адміністрація обласної філармонії за ініціативи міської та обласної влади. 23 дитини потрапили у справжню казку із веселими клоунами, велетенськими ляльками та казковими героями, яких представляли аніматори та вихованцями молодіжного клубу «ІМІДЖ» й театру-студії «Маска» обласного ДЮЦу. З ними разом учні брали участь у веселих іграх, конкурсах та забавах. Наші дівчатка із задоволенням знов зустрілися з майстринею писанкарства, членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України Тетяною Стороженко та познайомилися з роботами інших народних майстрів, які навчали усіх охочих створювати дива власними руками – ліпити з солоного тіста та глини, малювати, плести килимки тощо.

На майданчику «Долонька мрії» учні записали заповідне бажання на веселковій долоньці та поклали до «Конверту мрій». А потім відпустили в світ на в’язці різнокольорових повітряних кульок. Потім всіх запросив на свій звітний концерт народний хореографічний ансамбль «Пролісок» за участі зразкових вокальних студій «Антарес» і «Вікторія» обласного ЦДЮТ. Під час урочистостей перші особи області нагородили грамотами й призами переможців усеукраїнських олімпіад і конкурсів. Нам приємно привітати з такою нагородою нашого колишнього учня Андрія Царапкіна, який отримав путівку до міжнародного дитячого центру «Артек». Отримали подарунки й інтернатівці – святковий кошик з фруктами та солодощами. А морозивом пригостили не тільки учасників заходу, а й ще 50 учнів школи-інтернату.

1 червня в дендропарку також пройшли святкові заходи, підготовлені дитячо-юнацькими клубами. На запрошення Кіровоградського благодійного фонду «Майбутнє за молоддю» учасницею ігрової розважальної програми "Місто дитячих мрій" та святкового концерту була Руслана Риженко. Всі учасники отримали солодкі призи та пам’ятні сувеніри від відділу сім'ї та молоді. Серед глядачів були дітей з багатодітних сімей та діти-сироти разом зі своїми опікунами, вони милувалися кращим парком України та безкоштовно каталися на атракціонах.
   Ми дякуємо всім, хто намагався зробити цей день щасливим для кожної дитини. Наша особлива подяка директору обласної філармонії заслуженому працівнику культури України Миколі Івановичу Кравченку за подаровані «соколятам» для майстрування канцтовари: кольоровий картон, гуаш, ножиці, клей тощо.
Переглядів: 309 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2011  »