Вівторок, 20.02.2018, 18:45

nadegdab

Головна » 2018 » Січень » 24 » Здоровий спосіб життя очима молоді
Здоровий спосіб життя очима молоді

У грудні 2017 року громадська організація «Кіровоградське телевізійне інформаційне молодіжне об’єднання «Відкриті двері» як переможець конкурсу соціальних проектів «Громадська перспектива: ідея – дія – результат», оголошеного Управлінням комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, отримала грант (22080 грн. із загального фонду обласного бюджету) на реалізацію проекту «Здоровий спосіб життя очима молоді». Основна цільова група проекту – 14-17-річні вихованці школи-інтернату, ліцею «Сокіл», дитячого будинку «Наш дім», Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
   3 23 по 24 січня 2018 року в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ТІМО «Відкриті двері» було проведено навчальний «brainstorming» «Паління: рабство за власним бажанням»; «Алкоголізм: повільне самогубство»; «Наркоманія: шлях в долину смерті»; «СНІД: від хвилинного задоволення до трагедії життя».

На тему тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії із молоддю спілкувалися спеціалісти Кіровоградського обласного наркологічного диспансеру лікар-нарколог І. М. Шкода та психолог К. В. Залевська-Бойко. Вони розповіли про вплив шкідливих звичок на організм та життя людини та поділились історіями пацієнтів із власного лікарського досвіду.
   Як убезпечити себе від ВІЛ-захворювань та про основні міфи стосовно їх передавання розповіла І. В. Бабій, завідувач відділу моніторингу і оцінки обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Підлітки брали участь у обговоренні проблемних питань, переглянули презентації та відеофільми, отримали інформаційні матеріали та пройшли вихідне тестування. Завершилися зустрічі частуванням чаєм з печивом. За планом проекту на учасників також чекає тренінг «Соціальна анімація», на якому, використовуючи отримані знання, вони матимуть можливість створити анімаційний ролик, аби донести до однолітків своє бачення проблеми.
   Проект «Здоровий спосіб життя очима молоді» сприяєтиме формуванню у молоді мотивації до збереження і зміцнення власного здоров'я та профілактиці шкідливих звичок.
Переглядів: 26 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2018  »