Субота, 20.10.2018, 14:35

Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Запрошення до наукової бібліотеки
Запрошення до наукової бібліотеки

25 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівники інформаційно-бібліографічного відділу ОУНБ ім. Д. І. Чижевського організували для кадетів І взводу школи-інтернату, ліцею «Сокіл» майстер-клас: під керівництвом бібліотекарів хлопці, що прибули до книгарні разом з педагогами-наставниками І. Г. Романюк, В. В. та Г. В. Андрійченками, завзято майстрували книжкові закладки.
   Потім кадетам було запропоновано вікторину і чайнворди краєзнавчо-культурологічного змісту. Об'єднані в команди шестикласники завзято виборювали перемогу та опановували нові для себе знання: дізнались старовинну назву науки «Бібліографія», місце створення першої бібліотеки, хто такі бібліографи, як правильно заповнювати замовлення до книгосховища тощо.

Після інтелектуального змагання відбулася екскурсія підрозділами бібліотеки: відділом рідкісних та цінних видань, відділом документів із економічних, технічних та природничих наук, де хлопці з подивом роздивилися експонати виставки «Хобі-time» - вироби, власноруч зроблені бібліотекарями. У відділі краєзнавства шестикласники потрапили на майстер-клас майстрині Світлани Баркової, яка створювала картину з вовни; у відділі мистецтв оглянули виставку старожитностей.
   У відділі документів іноземними мовами учні познайомилися із волонтером Корпусу Миру США Гейл Нілі (Gail Nealy), спробували власні сили у спілкуванні англійською, ставили запитання та самі давали відповіді. Велике захоплення кадетів викликала розгорнута у фойє виставка «Металеві метаморфози» кіровоградського митця Євгена Василевського, який працює в незвичайній техніці арт-зварювання.

27 вересня екскурсію до інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки здійснив зведений підрозділ кадетів та ліцеїстів. Старшокласники мали ознайомчу бесіду про структуру, функції та завдання бібліотеки, а основну увагу було приділено формуванню вмінь використання довідкової та пошукової систем.
   Заходи у науковій бібліотеці відбулися з метою поглиблення культурно-просвітницької роботи з особовим складом вихованців військово-спортивного напрямку. Дякуємо фахівцям книгарні за співпрацю!
Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »