Середа, 17.01.2018, 03:55

Головна » 2015 » Листопад » 3 » Захід на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді

3 листопада на базі Кіровоградської льотної академії НАУ Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено регіональний семінар з питань патріотичного виховання. У пленарному засіданні форуму брав участь директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус. У виступі під час обговорення доповідей Сергій Дмитрович зауважив, що не має сенсу скаржитися на відсутність матеріальної та організаційної підтримки з боку органів влади - слід проявляти власну ініціативу, шукати партнерські організації тощо. На прикладі очолюваного закладу він розповів про співпрацю з різними силовими структурами (військовою частиною, МНС, спецпідрозділами міліції) та освітніми установами (КОЦТКЕУМ, ДЛА НАУ тощо) з питань патріотичного виховання. Учасникам семінару було повідомлено про сталу традицію проведення у школі-інтернаті адаптованої версії Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - «Козацьких забав».

Практичну частину семінару було заплановано провести на базі школи-інтернату, проте через перевищення регламенту пленарного засідання іногородні учасники не змогли її відвідати. Тож практичне заняття під керівництвом В. В. Андрійченка та А. В. Чаловського відбулося за участю кадетів та учнів ЗОШ №17.

Першу вправу, що відпрацьовувалася, - розбір та збір бойової зброї - було проведено за сприяння військовослужбовців в/ч А0680, командир полковник В. В.Пікулін. 150 учнів ознайомилися з сучасним озброєнням військ спеціального призначення: снайперською гвинтівкою Драгунова, ручним кулеметом Калашникова, автоматом АКМ тощо.

Кадети І взводу виконували вправи із стройової підготовки, стрільби в навчально-стрілецькому комплексі (кер. В. В. Андрійченко) та мультимедійному тирі (кер. О. Ф. Лафа). Бійцівську підготовку десятикласники відпрацьовували під керівництвом В. В. Мордована.

В. В. Андрійченко, який здійснював загальне керівництво підготовкою до заходу та координацією його проведення, дякує старшому кадету Максиму Брайченку за допомогу та вміле керівництво особовим складом кадетського підрозділу.
Переглядів: 223 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2015  »