Четвер, 18.01.2018, 09:09

Головна » 2010 » Квітень » 17 » За здоровий спосіб життя
За здоровий спосіб життя

Співпрацюючи з навчальними закладами і молодіжними організаціями, представники Церкви Християн АСД проводять лекції і заходи під загальним гаслом "За здоровий спосіб життя". В рамках цієї акції 15 квітня в школі-інтернаті була проведена лекція про шкідливість тютюнопаління. Її прочитав консультант з питань сім'ї, здоров'я та виховання дітей Сергій Миколайович Сугак. Також було досягнуто домовленностей між волонтерами та адиіністрацією школи про продовження співпраці та проведення в наступному навчальному році лекцій "Профілактика ВІЛ/СНІДу", "Шкідливість алкоголю" тощо.
Переглядів: 299 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0