Субота, 18.11.2017, 00:11

Головна » 2017 » Жовтень » 10 » З любов'ю до малої батьківщини
З любов'ю до малої батьківщини

10 жовтня на базі центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради відбувся міський конкурс малюнку «Моє рідне місто». На ньому були представлені кращі роботи, підготовлені учнями 4-7-х класів для шкільної виставки малюнків, присвяченої святкуванню 263-річчя міста: «Моє місто захищає Ангел» Івана Дуденка, 4Г; «Дендропарк квітучий» Яни Вдовиченко, 4Г; «Нічне святкове місто», колективна робота у техніці гратаж учнів 4Г класу; «Вік живи - вік учись» Сніжани Ільчишиної, 7В, «Моє рідне місто» Мар’яни Ануфрієвої, 4Б. Дякуємо усім юним художникам за майстерність, любов до мистецтва та рідного міста!

Учні школи не проминають нагоду висловити свою повагу до малої батьківщини, вшанувати її досягнення, порадіти успіхам земляків. З друзями і батьками, а то й цілими класами вони із цікавістю знайомилися з експонатами V Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO 2017», що тривала у місті з 20 по 23 вересня.Її особливістю є те, що новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна було побачити не тільки на статичних експозиціях, а й у роботі в полі на полігоні.

Із гордістю за своїх земляків учні оглянули новинки сільгосптехніки виробництва «Червоної зірки (Ельворті)», які відповідають сучасним потребам українських аграріїв. Учнів здивувала оформлена в народному українському стилі експозиція, всередині якої був оформлений стенд з історичними фотографіями, а родзинкою став виготовлений на заводі «Ельворті» наприкінці ХІХ ст. справжній млин з виходом на балкон другого поверху, звідки відкривалася чудова панорама.
   Також в рамках заходу пройшов безкоштовний майстер-клас з польотів на дронах: всі охочі мали можливість спробувати себе в ролі оператора безпілотника і дізнатися про особливості застосування БПЛА в сільському господарстві. Продовжити знайомство з дронами учні могли 7 жовтня під час свята безпілотних літальних апаратів «Мир дронов» біля будинку культури «Авіатор» Льотної академії НАУ. У програмі заходу були екскурсії інтерактивними музеями академії, виставка безпілотних літальних апаратів, майстер-класи та пробні польоти для відвідувачів на стадіоні «Ікар».

Радість і задоволення приносить і безтурботна прогулянка вулицями рідного міста у товаристві однокласників. Останнім теплом бабиного літа насолоджувалися учні 4Б з вихователем В. Ю. Дудник. Четвертокласники здійснили «подорож» на повітряній кулі, з «висоти пташиного польоту» оглянули фортецю Св. Єлисавети (3D-малюнок на вул. Дворцовій), позували поруч із улюбленцями містян Двірником і Наталкою-Полтавкою, раділи чудовій погоді, один одному і прийдешнім канікулам.
Переглядів: 20 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »