Четвер, 13.12.2018, 23:39

Головна » 2018 » Квітень » 18 » Вітаємо велотуристів!
Вітаємо велотуристів!

Чудового весняного дня 14 квітня чемпіонатом Кіровоградської області з велотуризму відкрився дитячо-юнацький велотуристичний сезон 2018 року. У змаганнях, що відбулися на базі Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, брали участь кадет VII взводу Віктор Лісняк та ліцеїстки ІІ взводу Вероніка Гебескул, Аліна Рибченко, Ірина Мілецька, Анна Леонова, Єлизавета Соловйова, тренер І. Ф. Сільченко.
   Учасники мали подолати дві дистанції ІІ класу складності – кросову довжиною близько 1,33 км парком та шість перешкод траси фігурного водіння, прокладеної теренами центру туризму. За результами змагань Вероніка Гебескул виборола II місце в дисципліні «Фігурне водіння велосипеду». З велокросу призерками стали Аліна Рибченко (II місце) та Анна Леонова (ІII місце). Всі медалістки виконали норматив III спортивного розряду, іншим учасницям присвоєно кваліфікацію III юнацького розряду. Вітаємо!

Один з організаторів змагань М. В. Гуцалюк дякує всім, хто поборов свій страх, лінь, інші шкідливі для занять велоспортом звички та разом з досвідченими велотуристами випробував свої сили та закликає всіх охочих долучитись до цього цікавого виду спорту й дозвілля наступного навчального року до велотуристичного гуртка.
   Навчальний заклад співпрацює з КОЦТКЕУМ з багатьох напрямків. Нещодавно на нашій базі було проведено ІІ етап Спартакіади центру. За значний особистий внесок у організацію та проведення змагань зі спортивного туризму директору школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаусу та старшому вихователю В. В. Андрійченку висловлено подяку.

Переглядів: 54 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2018  »