П`ятниця, 16.11.2018, 10:21

Головна » 2018 » Жовтень » 15 » Вітаємо натуралістів!
Вітаємо натуралістів!

Минулого року учнями та педагогами школи було реалізовано екологічний проект «Сад нашої мрії». Дотримання агротехнічних правил та старанний догляд за молодими деревцями дали свої результати: саджанці добре прижилися і навесні порадували школярів першим цвітінням. Цього року під опіку учнів початкових класів потрапили ялинки та липи, висаджені разом із волонтерами в рамках загальноміської акції «1000 дерев», а старшокласники під керівництвом вчителів Д. Г. Жабковського, О. В. Моторної, Т. М. Біденко втілювали новий проект «Шкільний город».
   11 жовтня результати своєї роботи шкільні юннати доповіли обласному зльоту учнівських виробничих бригад, який під гаслом «Юні трудівники землі» відбувся в Кіровоградському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Під час заходу проводилась виставка-презентація «Щедрість рідної землі», на якій дев'ятикласниці Єлизавета Кущенко, Олена Гебескул та Жасмін Якубовська представили композицію, виготовлену з овочів, що були вирощені на шкільній ділянці. У роботі над ідеєю та втіленням композиції «На гостини до тітоньки Гарбузини» дівчатам допомагали педагог ЦПВ «Оріон» П. С. Рaтушна та Н. В. Мілентій.

Під час відкритого творчого звіту команда «Агро-Сокіл» презентувала досягнення у вирощуванні на шкільній навчально-дослідній ділянці малопоширених в нашої місцевості сільськогосподарських культур, а в колег-суперників найбільше захоплення викликала ідея оздоблення пришкільної території рулонним газоном, кошти на який учні заробили під час шкільного ярмарку.
   Рішенням журі команда «Агро–Сокіл» школи-інтернату, ліцею «Сокіл», керівник Д. Г. Жабковський виборола ІІ місце; також переможцями визнані вихованці гуртка «Юні агрохіміки» Глодоської школи Новоукраїнського району – І місце та вихованці гуртка «Юні охоронці природи» Плетеноташлицької школи Маловисківського району – ІІІ місце. Вітаємо шкільних юннатів!
Фотозвіт про роботу учнів школи на шкільній навчально-дослідній ділянці

Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »