Вівторок, 18.12.2018, 22:31

Головна » 2018 » Листопад » 8 » Виховання поваги та любові до національної культури і літератури
Виховання поваги та любові до національної культури і літератури

30 жовтня учнi 2В класу з вихователем Л. О. Колiсник завітали до шкiльної бiблiотеки, де в рамках проекту «Осiннi зустрiчi» вiдбулася їх посвята в читачi. Подія була цiкавою та захоплюючою. Бібліотекарі Н. П. Красножон та Т. О. Куженко познайомили другокласників з правилами користування книгою, запропонували їх увазі дитячу періодику та книжкові новинки, пiдготували цiкавi загадки за сюжетом раніше прочитаних казок. Усі другокласники вирішили стати активними читачами шкільної бiблiотеки.

5 листопада учні 3Б класу з вихователем Т. В. Куліковою в рамках Тижня громадського виховання задля знайомства з культурною спадщиною Кіровоградщини відвідали художньо-меморіальний музеї О. О. Осмьоркіна. У будинку, де наш земляк– живописець Олександр Олександрович Осмьоркін провів дитячі та юнацькі роки, діти оглянули фотографії, документи, особисті речі художника. У творчості художника діти самостійно розрізняли жанри виконаних робіт: натюрморти, портрети, пейзажі.

Учні побачили роботи сучасного митця заслуженого художника України Анатолія Янєва та виставку фотографій з альбому «Місто о п’яти іменах. На перехресті стилів та епох. Архітектурні образи міста Кропивницького у фотооб’єктиві Ігоря Демчука», в експонатах якої із радістю впізнавали місця, де впродовж року побували під час екскурсій. Не лише експозиція музею, а й сам будинок справили на третьокласників художнє враження, адже побудована за проектом дядька О. О. Осмьоркіна Якова Васильовича Паученка будівля є першим у нашому місті зразком художньої архітектури.

8 листопада учні 1А та 2А класів святкували День української писемності та мови та розширювали свої знання про красу і багатство української мови. Під час виховного заходу О. В. Яковлєва формувала в учнів розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Учні слухали Гімн українській мові та пісню «Моя рідна мова» у виконані Юлії Ометюх. Почуття гумору в учнів розпалила інсценізація із персонажами Стецьком та Галею. Жваво пройшли конкурси, під час яких вихователь спонукала учнів демонструвати свої знання та вміння з української мови, розвивала навички роботи в групах, виховувала в учнів почуття патріотизму, любові до рідного краю, глибоку повагу до рідної мови. Приємним завершенням свята було частування.
   Також до Дня української писемності та мови у шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку «Усе минає, а слово залишається», яка допоможе учням у подорожі стежками української писемності. Учні мають можливість дізнатися про історію виникнення української мови, долучитися до народної мудрості, познайомитися із творчістю славетних майстрів рідного слова та з добрими помічниками і порадниками – словниками. А найменших читачів приваблять новинки сучасної української дитячої літератури.
Переглядів: 31 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »