Субота, 22.09.2018, 07:50

Головна » 2018 » Серпень » 10 » Військово-патріотичні навчання
Військово-патріотичні навчання

ГО «Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель» за підтримки відділу сім’ї та молоді управління молоді та спорту міської ради в рамках Всеукраїнського проекту «Рейд – захист рідної Землі» провів дводобові молодіжні збори «Таборівка на Козачому острові». Метою проекту було заохочення молоді до вивчення військової справи, тактики дій, спрямованих на захист рідного краю, виховання мужності, рішучості, бійцівських рис характеру, набуття підлітками знань та навичок з військово-тактичної підготовки та формування готовності до захисту Батьківщини.
   У заході, що відбувся 04-05 серпня поблизу селища Клинці, брали участь учні та випускники школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Світлана Лукашова, Анна Леонова, Нікіта Мохур, Андрій Осипенко, Олег Притиковський, Дмитро Авксентьєв, Олексій Москаленко (у складі команди Маловисківського району); пізніше до зборів приєднався Володимир Грицієнко, командир зведеного кадетського підрозділу молодший сержант Андрій Чхеїдзе.

Транспорт в порядку партнерської співпраці надало командування 3-го полку спецпризначення. Керівники кадетського підрозділу В. В. Андрійченко та О. П. Капчеля проконтролювали таборування взводу та відбули з табору, адже особовий склад зведеного підрозділу вже має достатній досвід та рівень самоорганізації, аби працювати автономно.
   Здійснювати загальне керівництво зборами О. В. Ковальчуку допомагали молодші інструктори ЦОТП «Цитадель» Артем Таран та Андрій Ісаєв. На молодих людей чекало дводенне життя за розкладом військових зборів та військово-тактичні навчання під керівництвом колишніх та діючих військовослужбовців. Представники поліції провели заняття з вибухо-технічної підготовки, організували показове відпрацювання пошуку та затримання порушника з використанням службових собак.

До програми першого дня «Рейду» входило також облаштування табору, встановлення навколо «мінного загородження», навчання з військово-фортифікаційної справи та підготовка вогневих позицій, маскування вогневих точок, ознайомлення зі зброєю та спецзасобами, проведення навчання з тактичної медицини, охорона території та мотиваційний брифінг.
   Молодь зацікавлено спостерігала демонстрацію прийомів ближнього бою та брала участь у тренінгах з ножового бою та двобою без зброї. Спаринг-партнером інструкторів з хортингу та панкратіону виступив Андрій Чхеїдзе.

Другого дня військового вишколу учасники по відділеннях виконували завдання з орієнтування на місцевості, проходження маршруту, екіпірування для динамічних вправ «Рейду».
   Учасники зборів отримали задоволення від спілкування з фахівцями своєї справи та неоціненний досвід. Під час офіційного закриття таборівки організатори заходу підбили підсумки та нагородили переможців. Патрульні поліцейські кожному з учасників вручили подарунок - програми тренінгів для особистісного розвитку молоді. Усього тренувально-змагальний вишкіл пройшли 82 учасники з Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської та Полтавської областей.
Переглядів: 46 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2018  »