Субота, 20.10.2018, 13:25

Головна » 2018 » Вересень » 17 » Військово-патріотична локація
Військово-патріотична локація

13 вересня в рамках програми відзначення 264-ї річниці від дня заснування міста Єлисаветград навчальний заклад приймав учасників військово-патріотичної локації «Україна – понад усе!». До школи прибули представники освітніх закладів міста, яких зустрів старший вихователь В. В. Андрійченко. У вступному слові він довів до учнів мету проведення заходу та познайомив з програмою перебування. Педагог-культорганізатор О. В. Полуворченко прокоментував для гостей мультимедійну презентацію-знайомство з військово-спортивним напрямком освіти, що реалізується у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл».

Двома групами школярі пройшли основні пункти локації: випробували свою влучність під час стрільби у тирі з пневматичної зброї під керівництвом офіцера-наставника лейтенанта Д. М. Захаревича; оглянули виставку військового та медичного спорядження і зброї та отримали пояснення щодо призначення та характеристик експонатів від керівника гуртка «Хортинг» О. В. Ковальчука.

Учнівська молодь міста побувала на штатному занятті зі стройової підготовки під керівництвом офіцера-наставника старшого лейтенанта О. П. Капчелі. Кадетський підрозділ у повному складі (понад 170 осіб) відпрацьовував основні стройові прийоми: шикування повзводно та поротно; шикування та рівняння під гімн; внесення кадетських та державних символів; складання рапортів; рух зі стройовою взводною піснею.

На завершення відвідувачі переглянули відеоролик про впровадження у закладі кадетської освіти та отримали напуття від керівника школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчауса.
   Дякуємо гостям за увагу, особовому складу кадетського підрозділу - за відповідальне ставлення до роботи та належне її виконання.
Переглядів: 8 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »