Вівторок, 20.11.2018, 00:44

Головна » 2015 » Листопад » 6 » «Відкрий своє серце!»
«Відкрий своє серце!»

До Кіровограду з метою популяризації дитячого християнського журналу «Стежинка» прибули волонтери українського місіонерського товариства «Світло на Сході». Вони підготували музичну виставу для дітей «Лист із Небес», яку презентували на сцені обласної філармонії. А для учнів школи-інтернату дуже приємним подарунком стала лялькова вистава «Друг зі знаком якості».

6 листопада учні 1-2-х класів переглянули історію про хлопчика-інваліда Іванка. Із ним ніхто не дружить, а він мріє про справжнього друга… І знаходить його у песикові, якого збила машина.
   Коротенька вистава з гарним музичним супроводом дала учням не тільки емоційну і естетичну насолоду, а й привід замислитися про дружбу, яку не купиш в жоднім магазині ні за які гроші.

Керівник лялькового театру «Стежинка» Ірина Полухіна після вистави поспілкувалася з дітьми, щоб обговорити головного героя, а також познайомити учнів із трупою. Учні дізналися, що джерелом радості, яку вони отримали під час перегляду вистави, є творча, проте дуже нелегка праця артистів. Один з них служив капеланом під час бойових бій на Сході України і поділився з дітьми своїми спостереженнями, як віра допомагає бійцям виконувати військовий обов'язок.

Місіонери передали закладу бібліотечку творів на етичні теми, аудіодиск з електронною версією журналу «Стежинка», а також запропонували дітям молодшого шкільного віку цікавий яскраво ілюстрований курс «Иди за мной!» з вивчення «Біблії». Наприкінці кожного уроку діти виконуватимуть завдання та надсилатимуть його в місію «Світло на Сході», а по ходу навчання отримають у подарунок закладки, листівки, книги, безкоштовну передплату на журнал «Стежинка».

Дякуємо місії «Світло на Сході» за участь у моральному вихованні учнів.
Переглядів: 287 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2015  »